Starostlivost o tvar

Príspevok v téme: Starostlivost o tvar
Algebra

Caute baby, vedeli by ste mi odporucit nejake faj odlicovacie krmey ci vody a potom nejake podkladove kremy ? hanbim sa za seba, skoro nikdy sa neodlicujem pred spanim(nastastie sa nemalujem az tak vela) a uz ma to zacina hnevat ako pre svoju tvar nic nerobim. Moja tvar nie je porblemova, chcela by som nieco na normalnu tvar s hydrataciou, len neviem co a nebavi ma sa hodinu hrabat vo vyrobkoch v drogerii. Uz som mala nejaku vodu od clean and clear an cierne botky ale vysusila sa mi tvar z toho, potom od garnieru nieco cistiace s tymi stetinkami ale to sa mi tvar vysusila stokrat viac tak som to vzdala. Teraz mam len odlicovac oci od garnier ale z toho ma stipu oci po odliceni..
poprosim rady a odporucania, prosiim

Blondula

ja nepouzivam nic !! sice sa aj malo malujem,ale vzdy si umyjem tvar detskym mydlom.ked mam nejaky ten pupak,tak pouzijem sprchac sensitive a ten mi pekne pupaky vysusi :D natrem kremom a vec je vybavena :D cim viac "sajrajtov" som na ksicht davala,tym viac problemov som mala :D

jankaaaaaaaaa

toc o si tu opisovala, co si pouzivala je na problematicku plet. ty pies ze mas normalnu plet. tak si kupuj vyrobky na normalnu plet.napr. garnier. ja som s touto zanackou spokojna