Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zástava srdca?

Príspevok v téme: Zástava srdca?
DzanaFX

Môže človeku na chvíľu zastať srdce?? Mne dnes bilo ako šialené (stáva sa mi to často zo strachu ale neviem z čoho je ten strach, to je teraz jedno, nič mi nezistili) no a ako tak silno bilo tak som sa chcela ukľudniť a zavrela som oči a v tom momente som ho absolútne necítila ani nepočula...Skoro som sa z toho po....

Teniska13

Dzana, alebo to môže byť ešte palpitácia, vtedy zvykne preskakovať srdce alebo môže aj nachvíľu vynechať...Ale každopádne skús s tým zájsť za doktorom :)

Iv0810

Ahoj Dzana,nemože Ti srdce zastať ani na chviľu,može nepravidelne biť,čo pociťuješ akoby zástavu,v prvom rade to sposobuje stres a strach,skus zájsť k internistovi,ak budu výsledky negatívne,daj si niečo na ukľudnutie a budeš sa cítíť lepšie,nebudeš mať tieto nepríjemné pocity.

DzanaFX

No ja som na to trepanie zvyknutá, ale aby som ho vôbec necítila z ničoho nič, tak to ma vystrašilo ci koky...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.