Čistá tvár, bez vyrážky...ako nato?

malickaaaaa

Nieeee cosiiiii :D my ktori mame smolu a nemame to v genoch, fajcit nemozeme, nemozeme jest cokoladu a musime sa pravidelne starat o ten ksichtik aby sme vyzerali taktiez dobre ako ti stastni ktori to maju dane :-) chapes.. ;-)

lost

znamena to snad, ze mozeme fajcit kolko len chceme , lebo aj tak mozu za vsetko le ngeny? :D

hmmm, kde mam tie cokolady co som kupil vcera??? :)

malickaaaaa

Lost ked to ma niekto v genoch tak moze fajcit aj 100 na den,a plet bude nadherna :) poznam jednu co fajci snad od 16 a jej tvar je ako porcelan (nema ani pory) ...
tak to dokaze nasrat! :-)

lost

no ale vseobecne, prva a najpodstatnejsia vec

- nefajcit

aj ked to kazdy druhy obhajuje, lebo je buran, co nevie prestat..

- povedal by som ze pouzivat make up co najmenej, predsa len, pochybujem ze dusit pokozku je zdrave, nedava to zmysel..

i ked potom je clovek "menej pekny"

- co je pre europanov dolezite, sme extremne biely a tak nas slnko a ultrafialove luce velmi skoro velmi donicnia.. ludia s tamvsou pletou to znasaju lepsie a nici ich to menej (true story, sis, vedecky dokazane) a tak je asi dobre pouzivat nieco proti slnku, ale netusim co.

a take klasicke ako

- spat dostatocne dlho

- pit dostatok vody

- eliminovat kazdy stres (diagnoza zivot, znamena istu smrt, tak naco sa s tym srat? naco sa trapit? seriozne - aj ked nemas na najom, no a co ?! zomriem? no nie, len sa mi zmeni zivot,that's it. just relax, ziadny stres..)

- a spominal som, ziadny megdonald a ine sracky? (chcem len nasrat investorov mekacu ;) )

lost

bral by som si priklad z japoniek..

cize asi ziadny megdonald, a tak dalej..

a nikomu nehovor svoj vek - nech ho uhadnu.

no ale uprimne, neviem co robia japonci ze vyzeraju tak mlado (celkovo asiati), ale zjavne to robia dobre..