byvaly ma videl a pustil sa do sprintu, preco?

Príspevok v téme: byvaly ma videl a pustil sa do sprintu, preco?
wrwrwr1

Dobry den,
stretla som byvaleho, s ktorym som pre tym bola vela rokov v hypermarkete.Pozdravila som ho a spytala sa ako sa ma.On sa strhol do strasneho behu . Neviem si to vysvetlit. Je s inou pre ktoru ma nechal, .Rozchod bol hnusny,,ale stretnutie po 3 rokoch po rozchode ,,,a takto aby dopadlo..co myslite preco ? vrta mi hlavou preco.

xoxo

a kolkoz emate obaja rokov? :D lebo nahanacka okolo kosov za hypermarketom mi pride ako keby sa stretli po rokoch dvaja 17 roční a on, kedze ta nechal tak radsej zdrhol, lebo si asi myslel ze ho tam zbijes :D

lost

Podla mna si len vystrelil z nej..
Tiez si myslim ze pokial bol v pricetnom stave, ziadny iny pozemsky dovod na to nemoze existovat..

ved to uz len predstava, ze sa dvaja stretnu a jeden povie ahoj a druhy zacne behat ako keby videl medveda, je extremne smiesne :D preto si myslim ze je to skor zart ako nieco realne..

JahO_Odka

Možno sa ponáhľal zachrániť svet :D
Neviem si predstaviť, že normálny dospelý človek, ktorý má triezvu a zdravú myseľ, by bol bezdôvodne schopný trhať svetové rekordy v šprinte pri pohľade na bývalku. To už kde sme? :D

[zruseny20]

..a nemusis sa urazat za tu vytknutu ciarku a teraz vsade vypisovat slovom ciarky - ved si to precitaj a uznaj, ze ta veta znie vtipne vdaka chybajucej ciarke :)

[zruseny20]

keby bol nastvaty, tak by ta odignoroval a bola by si mu uplne ukradnuta.. urcite by sa nenamahal utekom :) moj nazor