Mokrý ženský orgazmus

nikki.7

Možem len potvrdiť,že mokrý ženksý orgazmus je neičo neksutočne dobré,je to niečo,čo som zažila prvýkrát v živo te pred necelým rokom,keď som stretla svojho nového priateľa.Vobec to nei je cítit,ako to niekde bolo písané,je to príjemný pocit a priateľovi sa to rozhodne páči a nenamieta.Tiež doteraz neičo také nezažil.:D:D

rebekaabraka

Je to normalne. Vsetko to zalezi od zvlhcenia posvy pocas milovania. Cim viac si vzrusena, tym viac vlhnes a potom pri orgazme sa prudkym stahovanim posvovych svalov tvoja stava jednoducho dostane von. Podla mna spravny sex ma byt mokry. Lenze moji byvali partneri boli evidentne debili ktori sa na to furt stazovali. Im sa asi viacej ziada vyprahlej sahary. Ak ste si to obaja uzili tak je to super. Ved sama pises ze ta dokonale urobil....

viki0078

no ja som zistila ze striekat viem az v manzelstve :D vazne...moj bol vtedy z toho riadne mimo ale teraz sa mu to paci...len pre istotu sa menej milujeme v posteli ale viac v kupelne :D
a mokry orgazmus je normalny no zial, nedosahuju ho vsetky

smejocka

gabika, je to viac ako normálne :) ... s tými ostatnými chlapmi si mala sex, ale absolútne naj - je ten so striekaním, takže Ti bolo dopriate zažiť niečo špeciálne a znamená to, že dokážeš mať aj mokré orgazmy, len nie s každým, alebo pri každom ...