Vlasy!!

Príspevok v téme: Vlasy!!
WERON666

Mam blond vlasy a mam ich strasne suche, rozstiepene konceky a lamu sa mi cize ani nerastu, co by mi take pomohlo? nechcem ich velmi ostrihat, ked tak len konce podstrihnut..vedel by mi niekto kto ma skusenost porasit ako zlepsit kvalitu??? tabletky? sampony?? dakujem za rady Veronika :)

hu.

mne kvalitu vlasov vynavratila zltkovo kavova maska. Priprava je jednoducha, 3 vajecne zltka zmiesas s kavou (rozpustnou) a pridas 1PL olivoveho oleja. Tot vse. A este zinok. a zbytocne vlasy nezatazovat:)..A konceky odstrihni.

brazilcanka

urcite henna bezfarebna alebo farebna a z vlasovej kozmetiky je to maska genera a sampony Klorane z lekarne. odskusane a ucinne. a urcite konce pravidelne podstrihovat. na rast vlasov je zevraj dobry capillan vlasovy activator z lekarne. skus ceknut vlasovu poradnu na stranke forum zdravi cz - pece o vzhled a o vlasy. su tam super rady na rozne vlasove problemy

zulah

ahoj, mne sa kvalita vlasov zlepsila po farbeni HENNOU...pokial farbu menit nechces, tak je aj bezfarebna a cisto ti vlasy len vyzivi. skus si nieco nastudovat. aj tu na fore je toho uz dost