Podme chudnut! Uz naozaj

Príspevok v téme: Podme chudnut! Uz naozaj
mariolka12

Ahojte uz dlhsie sa snazim schudnut ale pravda je taka, ze nemam dost discipliny a stale si vravim, ze ved toto si neodopriem a zacnem zas zajtra, ale uz dost!Rada by som, keby sme sa tu podporovali, chodim cvicit dvakrat do tyzdna zatial, a na veceru sa snazim jest bielkoviny+zelenina. Viem ze by som mala jest pravidelne cca. kazde 3hodiny ale to sa mi velmi nedari:/Tesim sa na Vase prispevky, cielom nie je schudnut rychlo!!

43

maja- a to si fakt ešte ani deko neschudla?
čo si jedla?nepisala si to nahodou?
mna by to teda zaujimalo,lebo sa mi nechce veriť, že sa ti neda ani deko schudnuť.
jako užby ma to totalne vytačalo.
neješ malo?

maja05

ahojte baby,
gratulujem vam ku gurazi,veru ta nechyba ani mne,len mi je malo platna:-)uz sa smejem sama na to vtipe,neviem,ci ste ho poculi,ze "ten moj kon by uz sa krasne odnaucil zrat,keby nezdochol"uz si pripadam ,ako ten kon z toho vpitu,lebo uz fakt jem tak malo ale moj milovy tucik ma ma tak rad,ze ma nechce opustit:-)a to som cely vikend v neuveritelnom pohybe-makacka doma a sport a vaha stoji:-)aj cm stoja a v satach sa citim,akoby som pribrala-jaaaaj,fakt baby,uz sa zmierujem so svojou postavou a musim sa naucit mat rada svoj tucik,lebo on mna ma velmi rad:-)

drzte sa a drzim vam obom palce,nech vam to vyjde,pa

43

ahoj,
tak ja som mala super vikend a aj sa to poznačilo na mojej vahe.
včera som sice vybicyklovala aj vyplavala niečo,ale vyzera že bude musieť cely týžden makať, aby som sa posunula niekam.
boli sme na gulaši v sobotu večer a neodolala som...
no neva,aspoň som sa presvedčila,že čo nemam jesť večer -:)a dufam,že v piatok budem mať aspoň kilo dolu.
krasny týždeň plný slnka a pohody prajem !

mariolka12

ahojte baby tak ako sa vam dari??mne po vikende fajn, citim sa taka odlahcena, dneska na obed som mala len salat s kur.maskom v tom teple sa viac asi ani neziada...a neviem ako pojdem zajtra cvicit snad to bude fajn..tak sa poxvalte ako sa vam dari. drzte sa, tesim sa na odpovede:-)

mariolka12

tak pocas tyxto dni sa ani vazit netreba lebo ta to len demotivuje a zostresuje...to je normal ze mas viac kil..nic si z toho nerobte:)ja uz sa na vahu radsej ani nekukam lebo ma to len nici, a hovorim si ano ano xudnem:)))idem na to takto predsa psyxika je zaklad:)

43

maja- ja mam ten isty problem,vždy ked mam dostat menzes,tak týžden pred tym nabalujem kila.ale je to len voda,čo zadržuje telo nasledkom hormonov,takže ked dostanem,viem ,že sa toho zbavim.ja to mam už roky tak,nie len teraz pri chudnuti.
no ale jako naštve ma to ked to vidim na vahe rano -:)

maja05

tak caute,ja sa chodim sem pozerat a nikto uz nepise,a reku,hadam ste to nezabalili:-)

Ja bojujem,bojujem,ale ako mam dostat menzu,ta sranda,este som si to nikdy nevsimla,kazdy den 1/2 kila naberam,co som tak tazko schudla-uz mam 1 kilo + 1 cm nazad.:-( A to drzim dietu stale. Uz som aj rozmyslala nad nejakymi rychlymi dietkami,ale zistila som,ze na to uz nemam-uz tie prisne a radikalne diety nedokazem dodrzat.:-(

Velmi sa tesim,ze vam to ide pomalicky dolu,asi je najdolezitejsie najst si ten spravny recept na seba.:-) Drzte sa a prajem vela uspechov!!!:-)

mariolka12

no cauko aj mne to pomalickky ide tiez asi pol kilo mam dole...pomaly ale predsa:)uvedomila som si ze moj problem je vecer kedy som jedla aj ked len take zobky ale predsa...to som vymenila za bielkoviny a zeleninku a je to lepsie..
nooo s fajcenim:))v piatok som vypila troxa vina a sampano a hned som si musela zapalit:D ale tak snazim sa nefajcit nekupujem ix ale ked mam strasnu xut dam si ale len tak jednu ...aj ked to je mozno este horsie taketo fajcenie co uz..snad sa mi to podari uz naozaj prestan uplne ...to ti verim ze mas xut no cloveka uz asi neprejde tak lahko:D

43

ahojte kočeny ,ako sa dari?mne tak pomaličky.dala som dolu dalsie pol kilo,takže v pohode.nič svetaborne ale predsa.
mariolka a ty ako prestala si s fajčenim?
ja by som si niekedy tak zapalila až ma jyzak štipe,ale vydržala som zatial -:)
tak držim palce a ozvite sa!

maja05

cauko mariolka,
ano,tak som to myslela,ide o to,ze najdolezitejsie je,aby si medzi ranajkami a obedom musi byt rezerva 4 az 5 hodin,tak som to citala,ale som si spomenula,ze aj ja ,ked som som shcudla este za slobodna,tak som presne dodrziavala tie casove dostupy a este jedno si pamatam,nejedla som uz od 17.00h vecer.Vsade pisu,ze nejeednie po piatej vecer spomaluje metabolizmus-to fakt ja neviem posudit,ale chudla som tak velmi pekne a dost rychlo.Robila som to tak,ze tesne pre 17.00 som zjedla napr.spagety aj s lekvarom a potom som uz v pohodicke vydrzala cely vecer nejest,lebo som vslante ani nebola hladna.
A pointa je v tom,ze teraz som zabudla na tie casove rozostupy medzi jedlami a tiez som mala chut jest kazde 2 hod,aj som tak jedla a hoci len dietne jedla,ale aj tak som nist neschudla. A az teraz som to citala v jednom casaku,ze dolezite su tie casove rozostupy a vtedy mi to "tuklo"ze ja som ich kedysi velmi prisne dodrziavala. Nuz,myslim,ze fakt pri tom chudnuti asi musi ist o nejake presne pravidla,ktore malokto pozna.Nuz aj ja som od vcerajska presal na tie casove rozostupy a uvidime-dam vediet.Ale zatial veceriam aj po 17-tej,ale len zel.salaty s maskom,alebo sojove kocky.

Ale ak ides na Macingovu,tak ta pomohla aj mojej kamoske schudnut,ale teraz sa stravuje podla semafora.tak prajem v tom vela zdaru!:-)