kde to speje....

Príspevok v téme: kde to speje....
mimba

Dobry den vospolok...moje problemi sa odvijaju z roboty..v praci mam ten problem ze sa najdu ludia ktory po mne skacu a zosmiesnuju ma...ja sa im vsak neviem postavit a povedat si vlastny nazor aj ked viem co by v turanu povedala mne sa vsak spravi hrca v hrdle a zasekne ma...moj majster je totalny chudak ponizuje vela ludi z firmy a ja mu mam chut uz konecne nieco povedat no vzdy ma zastavi spominany problem...snazim sa aj vychadzat s ludmi ked sii nemozem pomoct ale to su take ohovaracne tipy a ja uz chodim s odporom do roboty...a dnes?je problem najist si nieco ine..a to mozno pojdem do zahranicia...len neviem ako tam mam este zlvadnut tych par dalsich tyzdnov...a vyjadrit sa ako sa mi patri...dakujem ak mate niekto skusenosti tak ako ste to riesily?ignorovat to sa stale neda...

mimba

Praveze som zazila toho dost aj pred tym,neviem co mi stale v tom brani som odmalicka taka..ale moze to byt aj tym ze je to moja prva skusenost kde robi viac ludi tak do 30 ...ja vravim,ze budem silnejsia ,skutocne chcem

Inga22

Súhlasím s maoam, možno si ešte nezažila to také úplné dno. Aj keď verím, že sa trápiš už teraz, inak by si sem nepísala.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie, dosť často si túto frázu pripomínam...samozrejme, ja Ti neželám, aby si to v práci, a celkov v živote, mala ešte horšie, len som chcela poukázať na to, že možno si ešte nedostala takú riadnu facku od života a preto je to teraz tak, ako to je...resp. preto sa možno voči tomu nevieš tak postaviť, ako by si sa vedela, ak by si mala za sebou toho viac.

Inga22

Ak tam bude naozaj už iba chvíľu a ak z takéhoto správania môže len a len vyťažiť, ak nie pred kolegami, tak aspoň voči svojej osobe, tak ja by som do toho, samozrejme, šla :).
Niet nad pocit spokojnosti z dobre vykonanej práce :D

Maoam

mimba, na to asi este viac a tvrdsie musis padnut na drzku s tym, ze ti NIKTO nepomoze, z tych o ktorych by si si myslela, ze pomozu

proste nejaka vazna choroba, s tym ze kolegovia, sef aj znami sa na teba komplet vydrbu a zabudnu zo dna na den, ze jestvujes, pripadne ti este budu robit problemy (nedostanes vyplatu a pod).

mimba

Inga22...tak sa uz len preoperovat:D..nuz casto myslim aj na to ze som skoro v januari prisla o zivot a ze si nicim zivot este aj tymto,ze si musim seba viac vazit,...ale na bojovisku mi to nikdy nejak nevyda:///aleeee.....idem sa ucit asertivne reagovat...

Maoam

no, treba mat na to gule, ale kedze tam ostane uz iba kratko a mozno uz len par tyzdnov, vramci srandy a treningu by to bol mozno dobry napad :DDD

mimba

Juuuj dokazala...a neraz som uz aj chcela len ta hnusna hrca neviem ci ste to uz zazily ale dostanem normalne na hrud taku zataz...ale keby si spomeniem na nieco fakt spatneho v zivote co sa mi stalo tak aj ANO,ale ved to ze vcera som uz aj povedala majstrovi sice len tak razne ze nech sasprava konecne normalne ale necakal to ostal ticho aj ostatny sa cudovali...ale skusam skusam...budem raznejsia ono na jednej strane som chcela byt kamaratska ale ako zistujem tak to nie vzdy ide...a kazdi tam ma IQ ako Anstein...takze to ze ta robia 7 rokov a vsetko vedia to nehra ziadnu rolu ked ja som tam neceleho pol roka a nieco neviem uz som hlupa...co uz noc,ved to ze spravim obrat...som zvedava,ono vidim aj natej novej kolegyni ze tiez som ju vsetkemu priucila co uz ja viem v robote a niekedy neni ku mne najmilsia ale ako vravim uz budem aj ja tvrdsia

Inga22

My, dobráci, to máme v živote proste ťažšie. Všetko prežívame intenzívnejšie, čo je častokrát na škodu. Jeden dotyčný mi nie raz prizvukoval, že sa mám uvedomiť a začať byť špina, pretože inak v tejto džungli neprežijem. A viem, že mal pravdu. Nie je zlé byť milý, ľudský, priateľský, ale iba voči tým, o ktorých som presvedčená, že si to zaslúžia a že Tvoju dobrotu nezneužijú. No a takých ľudí je pramálo.

Inak, to by bolo naozaj úsmevné :D, ten Tvoj spomínaný prístup. Len na to treba mať aj gule.

Maoam

Inga22: suhlas, treba nejake skusenosti a dobry citak, mna v byvalej praci dostala uplne mlada baba, ktora tak neuveritelne dobre hrala, ale ona potrebovala odo mna pomoc a podporu a moje konexie, velmi dobre to urobila, fakt klobuk dolu, akonahle sa vdaka tomu vysvihla inam, viac ma nepoznala :DDDD

mimoriadne talentovana, na to, aka je este mladucka, proste vychcana a uzasna herecka, musim uznat, kvalita :DD

ale ak mi este raz pride niekto podobny do rany, b udem vediet, o co ide :DD

mimba: dokazala by si urobit zo dna na den obrat o 180 stupnov?
vies, ze tam budes uz len nejaky cas, mozno z poslednych 3 mes. nejakych par tyzdnov budes aj PN, ak vyda :D,ale proste mozno by stalo za srandu urobit to, ze proste prides do prace a budes robit vsetko naopak, ako doteraz :DD

proste cool, ziadne usmevceky, ziadna komunikacia okrem povelov ohladne prace :D, ziadna ochota, NIC

a ked budu vyryvat, neodpovedat

ked dostanes stres od nadriadeneho, iba sa uskrnut a robit si dalej a tak

proste niekedy je take necakane prekvapko a obrat tiez sranda a ludi prekvapi, lebo nevedia, co sa ZRAZU stalo a zneisti ich to :DDD

len by si musela zvladnut, nedat sa vyviest z rovnovahy

Inga22

Netreba zase hneď príliš upodozrievať, ak Ťa niekto zavolá na kávu, nemusí to hneď znamenať, že "Ti ide po krku". Ani prílišné upodozrievanie nie je "zdravé". Ale myslím si, že po takýchto skúsenostiach človek tak nejak prirodzene zistí, kto je falošný, špekulant a môže byť hrozba a kto nie je. Možno to teraz tak odlišovať nevieš, možno v tom máš v hlave chaos a nie si si istá, kto aký je, ale verím, že Ťa skúsenosti naučia.