Alveo

Príspevok v téme: Alveo
mijka

Ahojte!
Nechcem robiť reklamu žiadnym prípravkom, len sa Vás chcem opýtať či má niekto z Vás skúsenosti s týmto produktom/sirupom-alebo ako to mám nazvať/.
Počula som že má priaznivý vplyv na rôzne choroby atd.
Prosím, ak máte nejaké skúsenosti, dobré alebo aj zlé píšte, veľmi ma to zaujíma!
Vopred Vám Dakujem!

naan

ja nemám skúsenosti s ALVEO, ale veľmi dobré skúsenosti s užívaním prípravkov z aloe vera, vyrábaných na čisto prírodnej báze mám veľmi dobré a taktiež celá moja rodina a moji priatelia. Sme s nimi veľmi spokojní, zabrali na rôzne zdravotné problémy, aj v prípade neplodných manželstiev. Ak má niekto záujem, rada poskytnem pomoc.

jaeny

ahojte,moja sestra to tiež užíva 2-3roky,kedysi bývala silnejšej postavy teraz je štíhla,znížil sa jej tlak a nato že bude mať 60-tku,vyzerá na 40rokov,vraví že je to z toho sirupu,neviem ja som to ešte neskúšala ešte to nepotrebujem

lubco

moj kolega to uziva uz viac ako 2 roky a tvrdi ze ho to vytiahlo hrobarovi spod lopaty ze doktory mu nevedeli prist na to co mu je a davkovali ho iba tabletkami a potom sa vraj dal na toto alveo a odvtedy ma pokoj. vraj aj jeho mama mala vysoky tlak a ze jej tiez toto nanutil aby si to kupovala a teraz ma vraj normalny. tiez rozmyslam ze si to cez neho objednam lebo co o tom rozpraval tak na to nedal dopustit.

321

ahojte, to som počula, o tom alveu, ale nie veľa.máte s tým niekto skúsenosti??poz. alebo negat.??píšte ak viete!

juditha

mna by tiež zaujímalo ako je to s tým Alveom??? rada by som to skúsila, no stojí to dosť veľa, tak by som potrebovala nejaké skúsenosti.vdaka

kler

ano poznam to.osobne ti neviem povedat ale moja mama to mala a moj ujo to tiez pouziva a jemu to pomaha a tiez starkej ta ma problemy so srdcom a ked si to dava tak nemusi tolko tabletiek brat