Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gitaristi - ako ste začínali s gitarou????

Príspevok v téme: Gitaristi - ako ste začínali s gitarou????
bebedobreran

Ahojte.

Chcela by som nejaké názory, rady, skúsenosti, od ludí, ktorý sa do gitary pustily, a nevzdali to pri prvom blbom zvuku zlého hmatu:-)

Ako a čím ste začínali, ako dlho vám trvalo naučiť sa na gitare, a dostať sa na úroveň, na akej sa teraz nachádzate, NAJMä : ako ste zvládli ťažšie chvíle, obdobia(ak ste také mali). Keď sa Vám nedarilo a veci šli ťažko..

Ako často ste cvičievali. a pod...

Za Vaše názory Vám velmi pekne ďakujem.

bebedobreran

sním - dakujem ti za názor. a hráš aj na elektrike či len na akustike?? a aké pesničky ťa tam naučily?? vravela si že ich bolo dosť, tak nejakú mi napíš:-))

sním

Som mierne pokročilá, najskôr som sa začala učiť sama podľa knihy, ale potom ma naši prihlásili na krúžok(CVČ KALOKAGATIA TRNAVA) .. Je tam veľmi dobrý učiteľ, za 5 mesiacov čo tam chodím som sa naučila desiatky pesničiek a desiatky akordov. Najlepšie je že ťa niekto učí, lebo keď si samouk, získaš zlozvyky , ktoré budeš ťažko odstranovať (vlastné skúsenosti) .. á trénujem asi 2x do týždňa, pretože nemám čas a škola mi to moc teraz neodovolí, inak by som cvičila každý deň. Cez prázdniny cvičím every day asi 1,5 hodiny až kým sa nenaučím pesničku bez chyby.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Gitaristi - ako ste začínali s gitarou???? - Fórum - ZDRAVIE.sk