V noci som sa zobudila na nutkanie na vracanie

Príspevok v téme: V noci som sa zobudila na nutkanie na vracanie
nylie

ahojte chcem sa spytat ci sa uz niekomu stalo ze sa v noci zobudil na to ze mu bolo divne na vracanie. uprostred noci som sa zobudila ze mam ako keby nejaku gucu v hrdle a uz som len cakala kedy ma napne na vracanie ale nevracala som....vobec som sa pred tym neprejedla a jedla som aspon 3 hodiny pred spanim....
dakujem za nazory :)

Markus255

Mne bolo tiež celí deň zle. V noci mi stále bolo zle ale asi tak o jednej ráno ma začalo napínať a nič. Cca o 15 min. ma zasa napínalo a už som aj vracal.

AliWo

Mne sa už stalo aj som vracala ale potom som išla spať a o 2 hodiny znova.Ráno už nič to je zrejme len niečo také že si zjedol/la niečo zlé alebo si sa prejedol/la .

RNG

Pri nedostatku alebo prilis rozriedenych kyselinach v zaludku sa mnohe mikroby na jedle(vzdy nejake su) mozu rozmnozovat a produkovat peny,ktore sa dostanu nasilne otvorenym uzaverom do pazeraku, plyny a dokonca aj toxiny, ktore drazdia zaludok
Opakujem to moze byt len pri nizkych hladinach kyselin v zaludku. Takze potlacanie kyselin sice mozu potlacit pocit paly, ale nie je to spravne adresovanie tohoto problemu nedostatocnej koncentracie kyselin v zaludku.

kukucko

no moze to suvisiet s pankreasom ( podla tej bolesti v chrbte )

inak ja som mal niekolkokrat v noci prebudenie prave na take cosi, potom som si dal Helicid a zapil som to aspon 3dl mlieka a preslo ma to, ja sa skor bojim, ze mam problemy s pazerakom ale zasa bol som operovany na pankreas, takze to moze byt vsetko problem podrazdenia zaludka z dovodu nadbytocnej produkcie silnych pankreatickych stiav z dovodu podrazdenia pankreasu

nylie

a par dni pred tym som mala problemy s chrbtom hore medzi lopatkami ma strasne bolelo....neviem ci to moze s tym nejak suvisiet ale to len na okraj :)