Chĺpky okolo bradaviek

Príspevok v téme: Chĺpky okolo bradaviek
gemerka

Ahojte baby aj vy to máte to čo ja???? Zväčšili sa mi a bojím sa to nejako trhať, lebo to bolí. Prečo to rastie????? Dočítala som sa, že je to niečo z hormonálnou zmenou. A nie je to aj to, že mám málo estrogénu alebo niečo podobne???? Mala som maličké prsia a narástli mi z dvojky na trojky.

Ale aj keď boli chĺpky malé tak som si to vytrhla a dezinfikovala ale to narástlo. Ja tomu nerozumiem. A keď pŕs dotýkam tak je mi z toho veľmi príjemne a viete ako myslím. Ale keď mám PMS tak veľmi ma bolia a mám ich strašne moc citlivé, že ani dotknúť sa ich nemôžem. Užívam aj antikoncepciu, lebo som mala nepravidelný cyklus, lebo užívam aj antidepresíva. A vďaka antikocepcie sa mi napravujem aj cyklus. Ale mávam počas menštruácie slabé krvácanie.

No trochu som odbočila od témy.
Môžu tie chĺpky okolo bradaviek nejako ovplyvniť zdravie prsníkov????
Ako sa mám zbaviť chĺpkov aby mi tam už nikdy nerástli??????

Carie

Gemerka chod ku gyndosovi, mozno mas nejake vykyvy hormonov. A mas to len pri bradavkach take zvacsene ochlpenie alebo aj inde na tele? HAK by ti na to mala pomoct. A dovtedy si na to radsej davaj ten depilacny krem a netrhaj si ho.

cajovka1

gemerka ano bola som ugynekologa preco nieje nieco dobre mam take hnede vytoky a zajtra uzkncim s antikoncepciou ma ist ta 7-dnova pauza beriem ich dobre tak nemalo by byt dako zle ci ano

Nela41

Nechápem načo krížiky do kalendára keď na tabletkách sú skratky dní. Tak keď vidím že je pondelok a tabletka pri dni pondelok tam ešte je tak som ju nezobrala a keď tam už neni tak som ju zobrala načo si to komplikovať? :D

gemerka

cajovka1 a bola si u gynekológa????

Ja som to mala tiež, to čo ty a gynekológ mi povedal, že mi príde normálny cyklus, len musím čakať, lebo na začatie braní antikoncepcie je špinenie.

Od začiatku menštruácie sa dá jedna tabletka a je ich tam 21 a keď sa to doužívá tak je 7.dní pauza a potom zase sa užíva 21.dní a potom zase 7.dní pauza. Ani ja som tomu nechápala ale už viem. Neboj, bude to v pohode. Ja si píšem aj do kalendára krížiky že som užila, dobrá pomôcka.

cajovka1

dobry den chcela som sa spitat od kedy som chranena beriem antikoncepciu mesiac a este je normalne ked 4dni pred pauzou som zacala mam dost silne skrnenie a dost silne lepsie povedane asi su to uz kramu mam brat normalne tabletky az do pauzy prosim odpovecte mi lebo som ztoho uplne zmatena

gemerka

RNG a je to prírodný doplnok a sú to pilulky??? A môžem to kombinovať s liekmi antikocepcia a antidepresíva???? Nebude to nejako zle vplývať na lieky. Sú to vitamíny????

pupalkovy olej, black cohosh, damiana, Dong Quai... to sú nejaké mastičky????

Ale inak ďakujem za rady :-))

RNG

Ochlpenie u zien je casto pri nizkom estrogene alebo privysokom testosterone. Doplnom yamu sa to moze napravit.
Alebo inych ako pupalkovy olej, black cohosh, damiana, Dong Quai...