kamarati s vyhodami

Príspevok v téme: kamarati s vyhodami
urcitekakao

Pacil sa mi od 1. videnia, fyzicky aj vlasnostami a osobnostou, ale hned mi bolo jasne ze on o vztah so mnou nema zaujem. Po dlhsej dobe sme zacali uvazovat nad sexkamaratstvom a povedala som si: bud nic alebo aspon nieco. A tak som suhlasila. Fungujeme tak nejaky cas, v posteli to neuveritelne klape, uz si ani neviem predstavit sex s niekym inym co nebude vediet ako na mna.
A teraz ten problem: stale som z neho paf a nedokazem odtrhnut city od sexu. Jemu to ale tazkosti nerobi. Ozve sa mi vzdy len kvoli tomu, nikdy nie ako sa mam alebo nikdy nezostane spat u mna do rana. Musim priznat ze ma to trapi.
Na jednej strane trapit sa, udupavat v sebe city a uzivat si super sex a aspon napar minut byt s nim, na strane druhej to skoncit, netrapit sa a zaroven stratit tie vyhody?
Co si o tom myslite a akoby ste sa rozhodli vy? Za rady dakujem..

Deaa

vôbec ti nevadí byť hračkou na uspokojovanie?
nemám nič proti kamarátom s výhodami, ale ak sa výhody zmenia na city už to nie je kamarátstvo s výhodami, ale využívanie, ty lipneš na ňom a on ťa má v prdeli

fdbw

V prvom rade by som si nikdy nezacala s niekym vylucne kvoli sexu, take vztahy neuznavam.
No a teraz mas, co si chcela. Mala si to stopnut hned na zaciatku, ked si donho zamilovana. Takto si stratila dostojnost, lebo si len nafukovacia anca urcena na zasunutie.
navyse nevidim ziadne vyhody, o ktorych pises, vsak si z toho nestastna, tak kde su?