Strata čuchu?

lukasko99

daff preco som si pomyslil temu?

otazka znela:
stalo sa vam uz niekedy ze ste stratili cuch?

tak som napisal svoju skusenost, a chcel som tym povedat ze bohuzial po strate/zhorseni sluchu sa to zlepsi len vo vynimocnych pripadoch.

lukasko99

nechcem nikoho strasit len pridam vlastnu skusenost,
minuly rok cez leto som chodil brigadovat, a par dni som citil hrdlo, ale nic co by som nerozchodil, a chcel som si nieco zarobit,
kamarat mal narodeniny, po sichte sme si isli sadnut do baru, ziadna velka asi dve tri piva, asi dve tri poldeci,
rano som sa zobudil s tym ze som nempocul na prave ucho a vobec,
zo zaciatku to moj lekar zanedbal, potom mesiac v nemocnici, cele leto po vysetreniach, s tym ze dodnes na to ucho nepocujem, pocujem cez to druhe, citim sa ako by som bol zo sklad, aby som neprisiel uplne o sluch,
som rad ze pocujem aspon na jedno ucho, ale aj tak mam problemy, neviem odkial prichadzaju zvuky, ked na ulici trubne auto vzdy hned pozeram na vsetky strany, ked do mna niekto hovori y pravej strany tak absolutne nepocujem, bolo to hrozne v skole, alebo ked idem v aute,
predstavte si situaciu ze vam zvoni mobil v meistnosti kde tridsat ludi nechapavo pozera ako zufalo hladate po celej aby sme ho vypli, ked vsetkym bolo po prvej sekunde jasne ze je hned vedla vas, a vy ste sa vybrali hrabat sa dozadu v aktovke