Rast nádoru mozgu

Lexie007

Miricek, moj email je lexie.nem@gmail.com

Prosim napis, aj my mame par noviniek.
A skvele, ze to vy mate nezhubne :)

Miriček

Ahoj Lexie007 , nador je nezhubny , velmi sa tesim , zatial ani operacia nebola kvoli lokalizacii , kontrola o pol roka , napis mi prosim ta nejaky mail , napisem ti a poradim viac ... ( som velmi sklamana z nasho zdravotnictva )

Lexie007

Ahoj Miricek,
ako pokracujete? Snad je vsetko aspon tak dobre, ako moze byt.
My bojujeme, snazime sa a stale cakame :(

RNG

FSKG, ja sem donasam len informacie z lekarskych zdrojov,pozri napr na
www.cancertutor.com
kde je jodovy protokol s uspesnymi vysledkami uvedeny jasne.
Osobne by som sa ale nespoliehal na jeden prostriedok ale na co najviac z nich skombinovanych, cim sa zvysi podstatne ucinnost.
Najviac ale davam na enzymy,lebo ked sa ma z tela nieco,odstranit, enzymy pri tom hraju hlavnu ulohu.
Potom betaglukany, lebo tie zvysuju aktivitu a pocet nasich bielych krviniek typu NK, ktore hraju hlavnu rolu v niceni rakovinnych buniek.
A az potom priamo latky, co nicia rakovinne bunky, tj citotoxicke, kde osobne preferujem Graviolu a Paw Paw pre ich velmi vysoky obsah hromady citotoxickych acetogeninsov
www.cancertutor.com
Studie na Betaglukany najdete aj z Europy, betaglukany sa napr vo Svedsku bezne pouzivaju ako sucast liecby uz od 1980-tych rokov
Inac v uvedenych literaturach najdete aj hromady inych metod, tiez velmi ucinnych a dosial neprevadzanych onkologami, cest vzacnym vynimkam.

Kedze doplnkov je dostatok, a vyckavat sa rozhodne neoplati, je rozumne aspon niektore z nich pouzit.

piper nigrum

Vitaminy ci mineraly mu urcite neublizia, len som chcela varovat pred zarucenymi prirodnymi zazrakmi urcenymi na vsetko...

Miriček

ja neviem ci je nador zhubny alebo nezhubny , budem pokojnejsia a stastnejsia ak bude nezhubny aj ked viem ze riziko je vzdy - je to mozog , nemali sme s tym nastastie v rodine ziadne skusenosti preto prisiel sok a velky strach , pisala som s prosbou na rozne weby ohladom nalezu nech sa aspon nieco dozviem od ludi , ktori maju podobny problem

ale co sa tyka odporucani ako su vitaminy , mineraly , enzymy atd tak zatial nato reagovat nemozem , lebo neviem ci je to pravda ....

RNG

Vysetrenia, biopsie a podobne neadresuju zmensenie ani odstranenie nadoru. To je len vyckavanie a to vedie len k dalsiemu rastu nadoru.

Miriček

My problem riesime , robia sa dalsie vysetrenia , caka sa este na vysledky PET , pravdepodobne bude v najblizsich dnoch robena biopsia , len neviem ako priblizne nadory rastu myslim tie skor agresivne.

Najčítanejšie články