V pezinku chlap dobil na smrť maleho psika.

Príspevok v téme: V pezinku chlap dobil na smrť maleho psika.
Etelis

V piatok hovorili v televiznych novinach že nejaky starši chlap dobil na smrť svojho vlastneho psika, ktorý iba štekal na dvore pretože pršalo a bal sa burky. Videli to ludia z oklolitých bytoviek, bil ho palicou, a kopal až kym nezomrel.
Je to hrozne a ak ste to videli a poznate toho chlapa chodte mu spraviť to iste,nič ine si nezasluži iba ho dobiť a dokopať až kym neskape v bolestiach ako ten psik.

Vemeno

Ovecka,

nechaj to tak, nema to zmysel. Nejaka buchta sa tu rozculuje nad psom, ale keby videla niekoho pri nehode z auta, tak by sa mu oblukom vyhla, miesto toho, aby mu pomohla. A s takymito tu musime zit.

Vemeno

Deria,

situacia je taka, ze Etelis chce ist dokopat nejakeho cloveka, ale rozkazuje niekomu , koho ani nepozna, urobit to za nu. Ty ju v tom este podporujes. Nechcem hladat na vas ten spravny vyraz, lebo by ste sa obidve urazili. Uz ste dve, tak mozete konat. Ja mam domacixh psov rad, ale aby som isiel niekoho dokopat preto, ze to nejaka pi.. napisala na fore, tak to sa teda nehnevaj.

0vecka

2 Deria ani by si nepipla... ako vsetci frajeri na nete ....

mne je ten pes u riti ... na celom svete sa podobnym sposobom priemyselne zabija plno zvierat-kravy prasata kurence... len tak v miliardach ... a teba trapy jeden posrany pes... a platia to vsetci co kupuju meso...

teraz si predstav milion zabitych psov cize dajme tomu plocha 300 000m^2 tak 500mx500m pokrytych psimi mrtvolami.... tak to j euplne nic oproti tomu co sa legalne deje aj na slovensku...

ak chces nieco zlepsit nasmeruj svoju energiu niekde kde to ma zmysel a nie sem....

Deria

Ano, urcite si to TV vymyslela, ak vas to ukludni! Chladomor, kde tu fantaziu beries? Taketo veci sa deju denne a ze sa aj horsie deju? No ved, mate pravdu, chlapci, treba sa na to vybodnut, co tam nejaky pes, no nie? Netreba si kazit naladu.
Ovecka, uz ma vidis, jak tam idem? Bol by si mozno prekvapeny.... Ak to nejde uradnou cestou, je vela sposobov, ako prevychovat takeho nespratnika, ak sa samozrejme jeho cin dokaze.
Vsak to je na tom to najhorsie, ze nikto sa nechce do nicoho miesat a mat problemy. Ludia maju dost pravomoci na to, aby si pomohli sami. Ale ak niekto tyra bezbranne tvory, ako su deti a zvierata, tak vidim na cerveno, pretoze bez cudzej pomoci su stratene. Vsak to tak aj vyzera, nasilie plodi nasilie. A kto nema sucit so zvieratom, tazko ho bude mat s clovekom.

bingham

Chalani tu dobre pisu...nikto z nas nemoze naozaj vediet ako to bolo...to ze sem nejaka baba nieco napise neznamena ze to tak musi byt, ale samozrejme ak niekto bezdovodne ublizuje zvieratam tak si zasluzi presne to iste...

a tiez suhlasim s Oveckou...na svete sa deju ovela horsie veci...denne zomiera nasilnou smrtou xxxxx ludi...vsetci o tom vedia a neriesi sa to

chladomor

A okrem toho, odsudzovať niekoho len preto, lebo v televízii o ňom niečo narozprávali, sa mi zdá príliš unáhlené:
1. Svedkovia mohli niečo vidieť, ale je možné, že ich fantázia (ovplyvnená násilnosťami v TV) si to domyslela po svojom
2. Televízie často preháňajú a prekrucujú, aby mali sledovanosť, prípadne je im z hora nariadené, aby v spoločnosti vyvolávali rôzne trendy. Napríklad niekto chce, aby teraz všetci začali ľutovať zvieratá, aby sa zabudlo na priekaky politikov, alebo sa chce niekto nabaliť (napríklad pošlite 10€ pre zvieratá v útulku).

chladomor

Možnože štekal na ježka. To je v tomto čase bežné, že ježkovia sa špacírujú po nociach. niektorí psy potom majú obľubu toho ježka zlikvidovať za každú cenu. Problém je, že kvôli pichliačom to niekedy trvá celé hodiny a pes pritom šteká v kuse a odušu. Pán možno chcel len zachrániť toho ježka.

0vecka

2 Deria uz ta vidim.... inak deju sa aj horsie veci uplne legalne a my to este aj podporujeme ... a len preto ze sa to dostalo do medii sa ideme potentovat....

Deria

Vemeno, ak ta nic mudre nenapadne, aspon bud ticho! Chudak pes, ten hajzel si nezasluzi nic ine, len to, co urobil psikovi on. Ma stastie, ze ja tam nebyvam. A ohromne, ludia ho videli a nezakrocili? Ved vravim, ze clovek je horsi, jak zver.