tehotna s inym....

Príspevok v téme: tehotna s inym....
liana777

Ludia prosim o radu ...sice velmi sprosta otazka ale chcem vediet vase reakcie .... mam uz dieta s partnerom a cakam druhe dieta s inym ...no chcem si ho jednoznacne nechat .... ake su ryzika ze sa to dozvie ze nieje jeho? musi mat to dieta ked je jeho otec aj rovnaku krv alebo nie? je to proste uz dane ze otec a dieta maju rovnaku?

ajajja

ambrozia a lochness, ďalšie múdre návštevníčky fóra, čo ako vždy odpovedajú k veci! Prečítajte si príspevok zakladateľky ešte raz - máte pocit, že sa pýtala niekde či s tým problémom dokáže žiť alebo či to má povedať partnerovi?? Nie! Tak keď nemáte čo k veci, radšej neragujte ...

Bez toho, aby sa niekedy v budúcnosti robili testy DNA je malá šanca na to prísť, ale niekdy nevieš ... tak buď pripravená na všetko.

lochness

ked si mala dost odvahy na sex s inym muzom, tak maj pekne krasne odvahu sa postavit problemu ktory si si sama zavinila a povedz pravdu... ak mas vobec v sebe kusok slusnosti... lutujem tvoje deti

ambrozia

No mňa by zaujímalo, ako s tým mieniš žiť. To akože hodíš na krk cudzie decko priateľovi a on sa bude starať oň s vedomím, že je to jeho? A čo tak mu to povedať, lebo skôr či neskôr pravda vyjde najavo. Chudák tvoj priateľ, ani netuší, čo má doma, hnus.

zewa

Moze sa to stat vtedy ak pojde o odber biologickeho materialu za nejakym ucelom. Trebars transplantacia a pod. Farbu oci neries, ani farbu vlasov. Vacsia pravdepodobnost je, ze to odhali ak biologicky otec tvojho plodu je vo vasom blizkom kontakte (sused, kamarat) pretoze predsalen nejake znamienka, telesne defekty, prsty na nohach, usi a pod. su vysoko dedicne zalezitosti. A muz, s ktorym cakas dieta o tom vie? Ako chces vlastne dalej postupovat? Budes sa tvarit, ze to dieta je tvojho priatela a hotovo? Velmi narocna zivotna situacia, ale je dolezite ju riesit (akym sposobom, to uz je na tebe).

Solomon

dedicnost krvnych skupin: autozomovo monogenna; mozne kombinacia: AA,BB,A-,B-,-- => rodicia s krvnou skupinou mozu mat dieta ktore moze mat vsetky typy krvnych skupin v pripade ze obaja su heterozygoti, homozygotni rodicia pre krvnu skupinu A a B mozu mat jedine dieta s AB krvnou skupinou

oslo1

Dieta nemus zdedit tvoju alebo partnerovu krvnu skupinu, moj otec mal A, mama ma B a ja mam 0, este ma to nevyraduje z rodiny, cela sa podobam na otca.

Dnes sa na testy otcovstva davaju robit DNA testy.

Sejla

a inak ak dával pozor na biológií, tak vie, že hnedá farba očí je dominantný gén, takže celkom v pohode ich môže zdediť po predkoch. A výnimkám v prírode sa medze nekladú. Napríklad moja mama má zelené oči, otec hnedé a ja mám oči modré ako chorvátske more :D A to som si istá, kto je môj otec:D:D

Sejla

dieťa v pohode môže mať hnedé oči aj keď obaja rodičia majú modré;) Jedine že by všetci 4 prarodičia a všetci 8 praprarodičia mali modré, to by bolo dosť unikátne:)

w3qq

Ja by som povedal, že máš horší problém, ako to, či to priateľ spozná. A chudák priateľ, ľutujem ho za takú priateľku.

Mimichodom, ryziko určite nieje žiadne, riziko by sa avšak asi našlo.

A potom, že ženy sú týrané. No a prečo nie? Keď sa to vy.... S dakým iným, môže byť rada, že ešte chodí...