Sklamanie.

Príspevok v téme: Sklamanie.
Pepa z depa

Serus all.
Chcel by som pár zdravých názorov na situáciu ,ktorá sa mi stala tak ak máte čas odpíšte mi čo si o tom myslíte.
Pred časom som stretol dievča vtedy ešte zadané a dosť často som ju brával do mesta kde študuje na aute,len preto že moje pracovné cesty boli prakticky totožné s jej cestou do mesta kde študuje.Časom sa rozišla a my sme si dosť rozumeli,stretávali sme sa až to jedného večera prešlo v čosi viac. bozky atď ale nie sex.Mne sa nejako medzi tým všetkým stal úraz a bol som operovaný na koleno 2 mesiace doma medzi 4 stenami s 2 barlami...IQ išlo rapídne dole...a nepomohlo ani úmrtie v rodine....návštevy od nej boli asi len 3 predsa len študuje ďaleko.Ako som bol doma tak sám a bez kontaktu s ľuďmi začal som byť nervózny ..poriadne nervózny...keď som už mohol šoférovať,ale bol som stále na PN. kočka sa ma spýtala či po ňu prídem aspoň do ZA. povedal som jej jasné že rád.keď prišiel deň kedy som mal ísť po ňu napísal som jej sms citujem : No ale ak mám ísť po teba tak by si sa mohla už aj ozvať" Berem , nič milé z nej nejde...vzápätí mi volal že nemusím ani chodiť...Vošli do mňa jedy ... úplne a v ten večer som povedal v bare niečo čo som ani nechcel.kamarátovi som o tom vravel a povedal som ,že snaď si nemyslí že keď sa ozve hneď budem štartovať....Samozrejme to počuli jej kamarátky pri vedlajšom stole ktoré som si ani nevšimol...Na druhý deň som mal že som falošný že takých ľudí pri sebe nechce a že som ju sklamal...ospravedlnil som sa jej milion krat napisal jej že mi chýba ale ona hrá na mrtvého chrobáka,žiadna odozva...budú tomu 2 mesiace.....naozaj som ju mohol tak sklamať alebo to ona radikálne preháňa? ešte dodám že predtým som jej nič podobné neurobil a vlastne mi dala zbohom po jednej chybe....dajte dáke postrehy ;) ďakujem , aj keď to možno z mojho písania nevyzerá poriadne ma to sere a mám v srdci jak sa hovrí dieru ...

Pepa z depa

Neviem či to prekrútili..to sa nedozviem a ak hej tak jej aj tak nevysvetlím ,že to je prekrútené .... Nepíšem jej už dlhšie tiež som si povedal ,že ospravedlnil som sa jej a viac spraviť nemôžem ...myslel som to úprimne .... no uvidíme teda časom....

jabaduuu

Neozvala sa ti ked si to najviac potreboval - to umrtie, alebo ked si bol sam doma zavrety. zrazu moze soferovat a vie byt aj mila aj sa ozvat? Nezrobil si sprostost, normalne si reagoval opravnene a jasne, ze ked mas potrebu, tak sa s tym zdoveris aj inym. Smola len, ze to poculi aj jej kamaratky...mozno, neprekrutili to aj nejak? Ale neozyvaj sa jej, podla mna si jej bol dobry len na odvoz. Ak nie, ozve sa aj sama..

fero11111

zabal to kamo sak si jej bol len ako sofer fajn a aj to hned ukoncila :D nechapem co tu riesis 2 mesiace sa niekomu doprosovat? neblazni :D ja som sa nebavil mesiac a ozvala sa ona nie ja :) musis proste vyhrat ty a nie oni musis ukazat kto je pan obrazne povedane ja by som sa nikdy takto neponizoval samozrejme akonahle sa ozvala videl som snahu hned som to riesil a nerobil dalej divadlo ale 2 mesiace a sere ti na hlavu sa spametaj preboha :D a zabudni nanu ...

Leela333

Nuž, nechcela by som byť s nervákom. Na tom nie je čo riešiť, ona usúdila, že si jej proste nesadol (to vyjadrenie jej len pomohlo), a tak nemá záujem riešiť niečo viac. Tá baba, čo sa vracia ku chlapovi, čo ju bije je slabá a zrejme sa bojí byť sama. Táto tvoja nie. Čiže ani tvojich milión ospravedlnení ti nepomôže.

girljustwann

Vies ale ked sa baba vráti k tomu co ju.udrel tak to preto že ho strašne miluje a nevie bez neho žiť. Aj ked objektívne je to pako

Pepa z depa

Áno viem,že som to posral to mi ako písať nemusíš len by ma zaujímalo že ako dlho sa dokážte vy ženy hnevať ... niekedy mi to príde dosť nespravodlivé keď vidím ako sa kamarátka zakaždým vráti k tomu čo ju aj udrel ... a tak sa pozerám k nebu a pýtam sa "prečo ja?!" ... nechcem sa tiež na nič vyhovárať ale okolnosti moje neboli tiež príjemné možno trošku tolerancie....

fero11111

no ja som to posral plno raz a vzdy to riesila ona a ona bola inicator vyser sa anu tak ty ponu chodis a ona sa urazi srat na taku kravu si magor???

girljustwann

No posral si to, co dodať. Asi neni na teba odkázaná ked si jej nestál za to aby ti odpustila. A este ked ju ponizis verejné, rozumej pred kamoskami. Také chovanie si môže dovoliť len chalan s drahým autom k svojej platenej pipine :)