hlupo namotana cez internet :p

Príspevok v téme: hlupo namotana cez internet :p
agnina

ahojte...viem kto si to precita pomylsi si ta je dobre trapna lebo neico v tom zmysle...len ja uz dnes nevladzem a musim sa s tym nejako popasovat...okolo troch mesiacov si pisem s jednym chalanom z netu a som mierne no ako kedy niekedy aj viac namotana...realne si uvedomujem, ze to nema vobec cenu...aj keby sme sa stretli nikdy by z nas nic nemohlo byt, on je narocny na baby z vyzorovej stranky a ja jeho poziadavky nesplnam co on nevie lebo sme sa nikdy o postave nebavili...ako nemam nadvahu alebo co, ale nevyzeram ako modelka ake sa jemu pacia...uz mam seba dost, ze si sadam den co den za net a myslim na neho ked viem, ze je to blbost :(, ale neviem to nejako ovplyvnit...neviete mi nejako poradit co mam urobit? prestat si s nim pisat to by bolo asi najucinnejsie, ale to nechcem...ach jaj neviem preco ma dnes chytila taka nalada...asi aj preto lebo mam problemy na vyske a neverim, ze si niekoho najdem...dakujem vsetkym co nieco napisu

agnina

fotku videl, nie som sona ;)... ja viem netreba sa podcenovat a aj on mi pise prvy nielen ja takze tak, ale ked my baby to berieme inak ako chalani, podla mna sa nudi tak si piseme, nic v tom nevidi :p...my mame taky talent sa namotat a ani nepoznat poriadne a potom pride vytriezvenie, najlepsie je na tom, ze on sa uz stretol s velmi vela babami z pokecu a ja nechcem byt dalsia do poctu :p...

xdanielax

nepodcenuj sa! Nikdy nevies. Tri mesiace si pisete, predpokladam, ze nie len z tvojej iniciativy, tak asi nie si uplne zla, nemyslis? Nevidel ta ani na foto?