Hryzie si labu

Príspevok v téme: Hryzie si labu
wurva

moj pes si neustale hryzie lavu labu... niekedy az tak do krvi, ze po nom ostavaju krvave packy.. stale ho za to okrikujeme, snazime sa mu v tom zabranit.. a nic... zrazu sa mu tam spravila taka velka hrca.. a cele mu to opuchlo, vyzeralo to naozaj hrozne.. a musel s tym ist aj k zverolekarovi, tam mu to rozrezali, nejako vycistili, dostal tabletky.. a ma to obviazane.. tak si teraz zere druhu.. neviete, preco to robi?

Veronika_27

Vraj to môže byť aj z nudy, treba ho vtedy zamestnať hrou.. chodiť s ním na dlhšie vychádzky, vybehať ho, nech nemá toľko energie na vymýšľanie... možno by ste sa mali opýtať aj veta či to nie je nejaká alergická reakcia na trávu alebo niečo podobné..

Deria

treba davat bacha, hlavne teraz, na tie ostne z travy, tie sa zvyknu zapichnut tak hlboko do koze, ze ich vobec nevidno a po case zacnu hnisat. dokonca mozu vnutri putovat! netreba to podcenovat a zajst za veterinarom, pes si nelize labku tak dlho a do krvi bezdovodne!

123 S

Je možné aj nám sa to stalo že má niečo hlbšie zadreté. Naša fenka si tiež ohrýzala celu labku až do krvy. Za týžden to prešlo. Ak to Vám neprejde chodte k inému veterinárovy.

milli11

Raz davali taky dokument o plemenach psov. A tam hovorili, ze ak ma pes nejaky problem so srdcom, cievami a zle sa mu tym padom prekrvuju laby, tak si ich hryzie. Je to take, akoby sa mu nedokrvovali laby a on si takto mozno chce rozprudit krv.

Naja85

zrejme mu to opuchlo az potom, ked si to rozkusal do krvi(zapal, infekcia?)a blo to potrebne vycistit, aspon tak som to teraz pochopila. V takom pripade by mohlo ist aj o zlozvyk z nudy-o akeho psa ide(krizenec/plemeno), aky je stary, ako casto chodi vonku a na ako dlho, ako sa mu venujete cez prechadzky a ako doma?
A robil veterinar aj nejake vysetrenia, alebo len usudil, ze je to zlozvyk?

Deria

zlozvyk?! psikovi to opuchlo a museli mu to cistit? silne pochybujem, ze to ma nieco so zlozvykom. to sa vet nezmohol na inu diagnozu?