znamienka

Príspevok v téme: znamienka
eli66

Je tu niekto s podobnym problemom ako mam ja?Po celom tele mam nespocetne vela znamienok, som z toho zufala, ide leto a ja sa hanbim si dat aj kratke rukavy...:(Som na svete ozaj sama?Ma niekto podobny problem a pozna nejake riesenie?Niektore su uz vonku chirurgicky aj laserom, ale stala ich vela zostalo...nepozna niekto nejaku novu metodu, ktora by ich vedela nejako eliminovat????Poradte prosim, som uz z toho zufalaaa!!!!dakujem

letty

ahooj eli66 aj ja mam ten isty problem tento tyzden som si konecne dala odstranit jedno znamienko ale to neni vsetko....doktor mi povedal ze vsetky tie znamienka mam lebo som vela na slnku..a tak na to reaguje moja pokozka mam ichtie strasne vela aj na tvari..

mirkaaa

sachs ak myslis odstranovanie znamienko stoji to 500Sk a odstania ti ho aj na tvari len to si pytaj nazov na masticku na jazvu,ktora ti zostane na tvaricke ta masticka je uplne super lebo ti skoro nebude vydiet, ze si mal vobec vyberane znamienko, len si nepamatam ako sa vola tak to si zisti potom u lekara...

andzela

Ahpj Andrea 21,nepôjdu určite všetky znamienka vybrať ale treba sa porozprávať s plastickým chirurgom a on Ti určite odporučí ktoré by mali ísť prvé von

sachs

Ahoj,chcel by som sa spítat aka je cena za vyrezanie znamienka bez lek.predpisu a či ich vyberajú aj na tváry.Diky

zuzu356

ahojte..mam strasne vela po tele materskych znamienok a som z toho nestastna. schvalne si kupujem len veci, aby mi nebli vidno. uz som si dve odstranila chirurgicky ale ostavaju mi skarede jazvy. chcem si dat odstranovat laserom znamienka, ale bojim sa ze mi znovu narastu. poradte mi.dakujem!