Antikoncepcia a Tehotenstvo

marketta

babulky ak beriate od prveho dna menštruacie,tak ste chranene od tej prvej tab.aj počas 7dnovej prestavky sta stale chranene,len musite vždy presne na 8den začat uživat ako obvikle a neovplivnuje hak ani novalgin,ibalgin atd,okrem antibiotik.vtedy sa neoplati riskovat.Ak aj zabudnete 1tabletu užit a pokračujete v uživani v obviklom čase,je to o.k.pa pa

vikus

dobry :) po 7 dnovej prestavke som zacala brat tabletky priatel sa do mna spravil na 9 den cize dva dni po pauze je nejaka moznost ze by som mohla otehotniet??dakujem

kiki 55

ahojte prosim poradte beriem hak ale vcera som 3hod po tom ako som zobrala tabletku mala hnacku dalsiu som nebrala mozem byt tehotna ak sa do mna partner neurobil len sa potom utrel a pokracovali sme dakujem vam

markketa

novalgin by nemal mat vliv,šak to je skoro ako ibalgin,ale antibiotika už prekvapili nie jeden par.to je sto percentny risk a zo srandy to na letaky nepišu.

cwrbka

ja mam podobny problem..yadine beriem dva tyzdne, a vcera sa nam zosmykol kondom (este sa bojim spoliehat sa na tebletky) a mam pocit, ze sa nieco do mna vylialo..snad nebude bambino....