Veľká vyrážka medzi prsiami

Príspevok v téme: Veľká vyrážka medzi prsiami
ali17

ahojte, je mi to trápne, ale neviem ako si pomôcť..mam prsia 4, ale nie nemám ich pevné. možno to niektoré veľmi dobre ppoznáte. v lete, ak mám podprsenku, a idem len na 30 min . vonku, niekde do mesta a je horuco, zaparí sa mi koža. dezinfikujem to, sprchujem sa 2x denne...ale fakt neviem pre včerom sa mi urobila taká veľka asi 4x4 mm vyrážka, a až do dnes ukrutne bolela aj pri chôdzi. a teraz ked som si obliekla plavky všimla som si že z nej vychádza sekrét, a ide stále. prosím čo mám orbiť, aby sa to neopakovalo? ani vystrih nemôžem lebo to vyzerá hrozne.. alebo k akej lekárke mam ísť..? kožnej? alebo.kde? čo pomáha? neviem si rady..

ali17

ty " ali 17 " primitívne hovoriť v mojom mene,..ak si si nevšimla , tak každý nick má svoju IP adresu, a moja a tvoja sa nezhoduje nejako či ? vidíš inak ? :)

ĎAKUJEM, skúsim, lebo je to fakt otrava,a ešte v lete..no fuj. :/

Diana554

Skus gafrovu masť s ichtamolom akurat som si obviazala plece pod tu masťlebo sa mi tam zapalili jazvičky po chraste

TinaCK

Mne neskutocne na taketo vyrazky pomohlo cistiace mlieko znacky Juvena... tiez som mala take vselijake problemy s vyrazkami, ci uz na tvari alebo na tele a fakt do dvoch tyzdnov ako som to zacala pouzivat mi to zmizlo. :) Samozrejme, je to aj otazka toho aku ma kto plet a tak, nie kazdemu vsetko sadne, ale mne jednoznacne super:) mozes skusit

malickaaaaa

aj mne sa sem tam urobi a tiez ma to trapi lebo to nevyzera dobre. mozno to bude z jedla, stavalo sa ti to aj predtym?

a urcite si ich nevylacaj este ked len sa zapalia lebo sa to bude zhorsovat... daj si na to tekuty puder a vyckaj a az to bude bolave chod ku koznej...