Orálni sex, nahota nie ..... je to pretože sa hanbím??

Príspevok v téme: Orálni sex, nahota nie ..... je to pretože sa hanbím??
Simčúrik....

Potrebovala by som poradiť, je jeden chalan má 26 a chce ma pripraviť o panenstvo keď budem mať požadovaný vek..... už to plánujeme 2 roky ale stále nebol čas pretože sa vidíme veľmi zriedkavo .... je kolegom môjho bratranca a môjho uja... odtiaľ sa poznáme ..... je možné aby som ho tak vzrušovala??? Mám nízky vek a navyše nie moc dobrú postavu ..... aj ked no dobre su aj horsie ale mam stvorky prsia...každý deň si píšeme cez FB ale teraz začínam mať strach ... stresuju ma tie jeho spravy "ked prides budem sa hrat s tvojimi prsickami a mušličkou" "vyližem ta ako zmrzlinku....... bojím sa že zlyhám a trápi ma že sa hanbím a sex si predstavujem v tme a bez chytania a oblizovania tam dole.... lenže neviem ako mu to mám povedať hanbím sa aj preto že tu boly uz spomynane velke pysky ohambia .... nechcem byt pred nim naha ale inak to asi nepojde .... poradte alebo proste vyjadrite sa na moj clanok prosiiim .... ďakujem :)

Joo

jeeemine bella12 ty to tak cudne ponimas
...Keď sa spojí krása ženy a sila muža, vznikne harmonický celok dvoch ľudí ......
zaujimave poznatky ...no mam co dohanat :-/

Joo

nie Snehulienky ,ale Marusky ... mam trosku zmetok v menach :DD

ono dnes je taka cudna doba ,kedy tie prave vztahy (lasku) az tak nepotrebujeme ,kedze sex je dostupny kdekolvek a my si zvikame na pohodlnost ,ze Simcurik co tak sa viac stretavat s kamoskami niekde von a nie pisat blbosti na pc a potom byt z toho paf ,ze co ti to ten junak pise ,za lizacky

bella12

To, o čom píšem je nezávislé od doby, sú isté veci, ktoré sa časom vôbec nemenia. Stačí len nahliadnuť do vnútra našej duše, do našej psychiky ešte v čase, keď sme boli "neskazení" svetom.

Pozrime sa na malé dievčatko. Čo je jej svetom a jej túžbou? Každý, kto má malé deti uzná, že dievčatká sa chcú páčiť. Nie je to len o parádení. Chcú byť krásne a obdivované. Chcú byť milované a tieto svoje túžby smerujú na prvého muža svojho života - na svojho otecka. Preto sa tak snažia zaujať jeho pozornosť, chcú byť pre neho najkrajším dievčatkom na svete. Túto skrytú otázku rieši už od detstva každá žena: som pekná, budem sa páčiť? a pridáva k nej ďalšiu: zaslúžim si byť milovaná? Úpenlivo hľadá kladnú odpoveď, pričom pravdaže v dospievaní a dospelosti objektom týchto otázok je iný muž, ktorý vystriedal otca z detstva. Chce si dokázať, že áno, zaslúžim si byť milovaná a častokrát to robí nesprávnym spôsobom. Poučená médiami ukazuje svoje ženské zbrane (keďže sa zdá, že to je na nej najdôležitejšie) a mylne si myslí, že keď poskytne mužovi sexuálne potešenie, že ju už môže naozaj milovať. Prosím, nechytajte ma tu za slová, hovorím všeobecne, aký je dnešný trend.

Čo však malý chlapec? Trápi sa aj on v detstve, či je krásny? :) Nie, on má inú základnú otázku, na ktorú podobne ako dievča hľadá celý život odpoveď. Tá otázka znie: mám na to, dokážem to? som naozaj mužom? Preto tak veľmi chce od útleho detstva tráviť čas s dospelými mužmi, hľadá potvrdenie svojho mužstva, že aj on dokáže to, čo oni. Hľadá svoju silu, odvahu, aby ju potom mohol ponúknuť žene. Je veľkou chybou ak hľadá ženu, len aby ho potvrdila ako muža - čiže, aby si niečo dokazoval.

Keď sa spojí krása ženy a sila muža, vznikne harmonický celok dvoch ľudí, ktorí sa vzájomne dopĺňajú. O tomto je život, toto vedeli naši predkovia a to zakomponovali do rozprávok, a tomto je aj dnešná realita. Ženy však zabudli, že ich úlohou je prinášať svetu krásu svojej duše a robiť ho krajším (princezné) a muži zabudli, že oni majú prinášať statočnosť, silu a čestnosť. Všetko sa zredukovalo na sexuálny pud. Potom sa nemôžeme čudovať, že deti pod zákonom sa trápia, či sa nestrápnia pri prvom sexe, ktorý od nich žiada dospelý chlap. Preto je tak mnoho zlomených sŕdc, sklamaných duší žien, ktoré ponúkli mužovi všetko a nakoniec ním ostali ohrdnuté a opustené ...

Joo

bella ...ja som citala rozpravku a zopar slovenskych mam dodnes v pamati a to Sol nad zlato: kde Maruska sa nebala byt ina ,ako jej osadenstvo rodiny :DDD ..... tu je zaujimave ze otec snehulienky je vykresleny v rozpravke ,ako marnotratny "somar" kedze sa zachoval k dcere tak ,ako sa zachoval
alebo taka "ozivovacia" technika ,ktoru poskytli trpaslici snehulienke (ci ako to bolo) .... no vcelku zaujimave ,ako by som si brala z tejto rozpravky vzor ,mozem si to vylozit rozne :))
ale ano mas AJ pravdu v niecom :-//

bingham

Bella

Ale to kde ty zijes ??? a ake rozpravky...co to sem pleties - My sa bavime o normalnom/realnom zivote

a ziadny chlap a ani zena by si nemala mysliet ze si ich niekto musi zasluzit....co si ty normalna ???

myslim ze by si mala chodit viac medzi ludi a nielen do kostola a naspat domov...ved ty mas uplne zdeformovane nazory...

ty si ucebnicovy( a zaroven odstrasujuci) priklad ako moze nabozenstvo sfanatizovat cloveka...

Blondula

bella....doba sa trosku zmenila a mam pocit,ze pri niektorich muzoch si skor ta zena ma toho "vyvoleneho" zasluzit !! :DDD inak som nazoru toho,ze medzi tymi dvomi to musi fungovat po vsetkych strankach...ci citovych,tak pritahujucich !!! pisatelka temy ma skor "komplexy" z vlastneho tela...ja som "trpela" niecim podobnym :DDD

bella12

bigham: Ty si v detstve nepočul či nečítal ani jednu ľudovú rozprávku? Princeznú si vždy musel nápadník zaslúžiť, musel prekonať nástrahy, musel ukázať, že jej je hodný :) Tragédiou je, že dnes si dievčatá myslia, že môžu byť rady, že o nich má nejaký muž záujem... A že rytieri v dnešnej dobe pomaly vymierajú ...

blondula: nie je to tak, že skutočne zamilovaný muž sa cíti, že si svoju vyvolenú nezaslúži a neváha jej to aj povedať?

bingham

Bella...

chlap si musi zenu zasluzit ??? a to od kedy tak funguje ???

Ty jej pises take sprostosti.

neplet sem svoje jebnute nabozenske nazory...