gynekológia v po

age44

vysetrenia prsnikov sa robia normalne aj u mladych zien (kamaratova sestra zomrela na rakovinu prsnika v 26-tke). palpacne alebo ultrazvukom. u starsich zien, alebo tam kde je vyssie riziko, mamograficky.

tritata

mam pravidelny cyklus poslednu menzes som mala 4 sept. ten istý mesiac som mala velmi stresový a do dnes som menzes nedostala robila som si dva testy a oba vysli negativne može byt stres pričinou meskania menzesu

age44

normalne by mala preventivna prehliadka obsahovat ster z krcka maternice, palpacne vysetrenie a ultrazvuk vajecnikov. ak vsak je vysetrenie pohmatom negativne a nemas ziadne tazkosti, resp. mala si v nedavnom case robeny ultrazvuk, tak sa robit nemusi. staci pohmatom a cytoster.

minie

Ahojte dnes som bola na vysetreni u gynekologa a objednal ma na sono vysetrenie,naposledy co som bola si spravil len prehliadku a sono nie. Je to novy postup alebo co?

monika111111111

123456..ja chodim ku Stryckovej na polikliniku a tiez hroza...vobec si neplni svoje povinnosti..aj ja chcem od nej prec

123456

vraj je dobry doktor na sidl 3 v centrume... neviem ja uz dlho chcem zmenit lekarku... mam ochtinsku... hroza... vela babeniek sa na nu stazovalo....