Bezpečné branie drog?

piker

nebol som veľmi "triezvy" ked som písal túto tému resp. debilnú otázku,... ja viem velmi dobre ze sa tým zosúvam velkou rychlostou dole

nikdy to svinstvo neberte, ak to zoberete len jeden jediný raz tak ste zo sekundy na sekundu do konca zivota iný clovek, ja na to svinstvo myslím v podstate non stop a to este chodím na vysoku skolu a do práce

seknem s tým na dobro

lux.e

To sám vies, že pervitin je velmi dobrý dopink, lebo nepocitujes únavu a tým sa mozes dopracovat zlihaniu srdca až k smrti. Ani nesportovci NEBRAT ŽIADNE DROGY.

tomivvv

Nepovazujes sa za fetaka ale najvacsiu radost v zivote ti robi droga a sport... ... ked si sportovec mal by si ist prikladom, zit zdravo, bez drog, alkoholu a cigariet.. sice mam iba 20 rokov ale odmalicka tak fungujem. Jasne.. ked som bol mensi potiahol som si z cigarety aby som vedel ake to je, aby som sa citil ako "majster sveta", jasne ze som sa aj opil ale tie skusenosti ma iba utvrdili v tom ze je to humus a ake je ludstvo skazene a blbe...Travu som v zivote nevyskusal aj ked ma moji blbi kamarati nahovarali... mam svoju hlavu a pouzivam ju. A radim ti, spamataj sa lebo dopadnes ako kazda fetka...bud ako mrtvola alebo v tom lepsom pripade skoncis v base alebo na lieceni...A ked si nedas povedat (samozrejme ze tomu uplne prepadnes) tak ti neprajem nic ine len aby ti to dalo poriadnu ranu

protiprudu

Si fetak, lebo uz rozmyslas ako fetak a je jedno či to.beries raz za dva týždne alebo kazdy deň. Si v tom. Nad drogou zvitazis jedine tak že na ňu zabudnes, bezpečne drogovat sa neda. Ak sa nimi nezabijes, tak si vďaka nim poseries celý život. A to neni sranda, žiť ako troska.

anjelik

Piker,, ak jediné, čo ti v živote robí radosť je šport a pervitín, značí to, že si ešte veľmi mladučká bytosť. Že zmyslom tvojho života sa stalo iba vytĺcť maximálnu chémiu z tela a s tým mať následné príjemné pocity. Nie je to nič, na odsúdenie, je to iba konštatovanie. :o) Ale vieš, zmyslom života je skôr sebazdokonaľovanie, sebapozorovanie a hľadanie a budovanie pochopenia jednak o fyzikálnej skutočnosti a aj o sebe samom. A to sa nedá, keď si mimo...mne osobne by prekážala takáto nesloboda a závislosť. Keď teraz tvrdíš, že prestaneš na dva mesiace...to znamená, že po dvoch mesiacoch sa kráľovsky odmeníš..a čím asi, že??
Je lepšie sa vrátiť z kratšej cesty ako došľapať to a na konci zistiť...a ty už teraz vieš, čo zistíš..inak by si sa nepýtal. Pretože ak by si bol tak veľmi presvedčený o tom, že sa to dá zvládnuť, nepochyboval by si a nebolo by nutné sa vôbec pýtať. A chcieť počuť uistenie, že sa nemýliš. Bohužiaľ, mýliš sa a viac, ako si si vôbec pripúšťal.

doubledog

ano, samozrejme, hrozi ti poskodenie zdravia.
hlavne si mozes dlhodobo rozhasit rovnovahu neurotransmiterov.
to uz urcite pocitujes, bez pika mas horsiu naladu, to moze casom prerast do paranoje alebo depresie.
a to, ze potom len lezis vycerpany v posteli cely den, tiez nesvedci o tom, ze by to bolo extra zdrave.

proste, davaj si pozor a snaz sa to minimalizovat.

opica

ty si fakt taky magor, ze si myslis, ze je to ok?
alebo nejaky 14-rocny provokater, ktory sa zabava cez prazdniny?

a este dodatok:
"napr. nikdy v zivote som nebol opitý a ani som nefajčil na rozdiel od vás"

tak ja s kludnym svedomim poviem, ze mam 30 rokov, nikdy som nepotiahla z cigarety, nikdy som nebola opita...

este daco?

to si fakt chcel pocut, ze je to ok???