Citim sa neschopna

Príspevok v téme: Citim sa neschopna
ali1

stal sa to 2x co mi priatel vysvetloval co je to penis. Minule,ked som ho spokojovala rukou,robila som to nie najlepsie,nato mi zacal prednasat o penise.
Citila som sa strasne trapne a neschopne.Popri tom som si ani neuvedomovala,ze to robim s tlakom,v pravej ruke mam viac citu nez v lavej ale to je jedno.

Vcera sa stalo to iste.Milovali sme sa,bola som na nom na konika,a bola som velmi vpredu (tiez som si to isto neuvedomovala,lebo sa nam smykala plachta na zemi a v rychlosti som sa musela nejak pohnut dopredu) no a prste namiesto toho ze by mi povedal nech idem nizsie zeby sa nestal nejaky uraz,nepovie nic a po celkom uzasnom milovani -pre mna uzasnom ,az som si myslela ze som mala dobry vykon prislo take ako sklamanie. Zacal mi zase rozpravat o tom ako penis stoji,aky je tam sval, k comu moze dojst beriem ako normalku ale ako neschopnej to vysvetluje...mna sa to trosku aj dotyka,tym ze som dost na sexe ,,zavisla,, myslim nan vzdy nemam hut vobec...som sklamana hlavne zo seba........

Ked som sa ja nevedela spravit pri oralne,povedala som mu len nech strieda jazyka prsty sucasne,lebo sa nedokazem pri vecnom drazdeni klitorisu spravit...ale nehovorila som vyklad o tom ako to mame my zeny ,co je citlive co mi robi dobre atd...

Ako by ste brali vy tie vecne prednasky?Ticho sedeli a pocuvali a UCILI SA ako spravne to robit?vzdy sa mi taky odpor postavi k nemu a to ma mrzi :(

Maoam

ali1, ked to bude nabuduce, tak z neho pekne krasne zosadni a normalne mu do tvare povedz, co si myslis, ty si privelmi submisivna, takze ta pekne buzeruje

ked je on neschopny a hlavne ta nedokaze normalne uchopit a posunut, ako treba, co by ako skuseny muz mal robit automaticky a uz podvedome...je to JEHO problem a pekne mu to aj povedz

konfrontuj ho a okamzite ukonci sex, ked ta zacne pocas neho buzerovat

Maoam

tento fenomen, ktory je momentalne popisovany vo viacerych temach, kde mladi muzi zhadzuju svoje problemy s erekciou alebo jej udrzanim na priatelky, hoci tie su fakt sikovne aj snazive, pekne, sexy...je uz fakt trapny

a baby im to zeru aj s navijakom......

Maoam

nie je to nahodou typek, ktory ma vztahy skor s neskusenymi mladymi babami, pripadne este lepsie najlepsie s pannami, ma v skutocnosti more komplexov zo seba a hlavne v sexualnej oblasti a kompenzuje si to takto?

myslim, ze skusena zrelsia baba by mu na tento mierny despotizmus a hlavne na tuto ocividnu kompenzaciu vlastnych komplexov a neschopnosti neskocila

on o tom vie, preto to robi

no neviem, ze ta to s nim bavi :-/

pipka8

:))) no, neviem, tento styl komunikacie mi tiez pripada tak ze ti bude potom robit prednasky ako varit, upratovat atd. nie je nahodou o dost starsi od teba? vsimla som si ze tieto tendencie maju starsi muzi k mladym babam :)) mudruju a baby im to zeru lebo su mladucke, vztah otec / dcera
by mi to asi prislo smiesne keby mi to takto vysvetloval:)a otocila to presne ako to tu bolo spomenute, prednaska o klitorise a vagine:)

ali1

dakujem,ano ako pises :)

len ako som spominala,pytala som sa ho o mu robi dobre a tak,jeho odpoved ze vsetko,co sa oralu tyka...na to sme mali zlu polohu a ja som ho rukou nemohla dobre uspokojovattak zacal rozpravat o penise o prekrveni,smer statia,najcitlivejsie mmiesto ako keby som bola nejak hlupa...

predvcerom som bola v polohe na konika,a nesedela som na nom priamom -lebo sa nam smykala plachta,ja som sa tiez tym padom posuvala vpred. Namiesto toho ze by ma posunul nechal to tak,potom som sa samozrejme opravila a na konci milovania mi hlasil zase o tom ze na dodrzanie erekcie musim byt priamo,smer statia penisu zase ze kedy sa prekrvi..proste v skole nam takto nevysvetlovali ako on mne....

keby som mu vytkla nieco ja,tak hovori ze je neschopny on...ja mu len pocas toho poviemnech ma nedrazdi a nech sttrieda aj palce ked mi robi oral,ale nejdem mu hovorit o klitorise aky je citlivy atd.

pipka8

no prednaska...to je trochu blba forma vysvetlovania si, akoze je v pohode si povedat, co sa komu paci ale prednaska :))) no, a ty sa mu tiez nehanbi povedat co a ako ma robit tebe, inak na to predsa nepride. a sex treba vylepsovat, ak sa da. je to o vzajomnej komunikacii, len ten jeho pristup ze prednaska...a neberies to moc osobne? mozno sa ti ozaj len snazil vysvetlit

ali1

dakujem dievcata moje zlate

je to mj pomaly 2rocny priatel....vztah je uz taky vseliaky...nedokazala by som ho napr nechat aj ked som asi 5x vyslovila ze je koniec,skrz nervov,hadok...
a ako by ste zacali vy s takou prednaskou?:)

netusim,ako by som zacala,pokracovala a skoncila ...:)

venega

neviem, kde si sa nechala napichnut takym blbcom, ale nabuduce mu ty urob taku prednasku, ze aj medici by mali dost. Nauc sa zensku anatomiu latinsky, vsetko mu dokladne vysvetli, najlepsie priamo v najlepsom ho zaraz a pouzi kopu latinciny na opisanie zenskej anatomie a fyziologie, a ak ani vtedy nepochopi, tak utekaj...

alooa

Pošli ho do riti primitíva jedného,kup mu k sviatku hus,daj jej na krk lubrikant,prezervativ a otočho a kopni do riti. Tej nech vysvetluje debil jeden!!!!!!!!!!!!!!!!