Problem pri pohlavnom styku

Príspevok v téme: Problem pri pohlavnom styku
Bubo30

Dobry den, mam na vas prosbu mam vztah uz pol roka mame s partnerom aj sexualny styk a mame problem neviem ci obaja ci len on ide o to ze ked spolu spime tak nieje schopny vyvrcholenia vo mne vobec za ten dlhy cas sa mu to nestalo ani raz len ked sa dorobi rukou v tom pripade sa mu to da neviem kde by mohol byt problem a ci by mal navstivit lekara a ak ano tak akeho budem rada ak mi odpisete nech vieme ako dalej inak nam to spolu klape az na tuto vec alebo problem?neviem ako to nazvat. Dakujem za Vasu odpoved.

Voso

Používate kondom? Lebo ten dosť podstatne znižuje trenie..
Možno keby ste ho vynechali, šlo by to.. Ale zas bacha na vec potom ,)

Magy

mal som na mysli sviky na spevnenie svalstva vaginy, tusim sa to vola Kogelove ci Kegelove cviky. pouziva sa po porode a pri inkontinencii a pod.

Magy

podla toho ako si to popisala sa mi zda, ze jeho penis potrebuje podstatne intenzivnejsie drazdenie, nez akeho sa mu dostava, ked je v tebe. moze to byt sposobene tym, ze -ak to napisem uplne polopaticky- tvoja vagina je na jeho penis privelka a nedokaze mu poskytnut take "trenie", ake potrebuje. preto sa musi dorabat rukou. riesenim moze byt trening svalov v posve, prip. ine techniky ci polohy. dobrou alternativou je aj analny sex, ktory samozrejme pri dodrzani urcitych hygienickych pravidiel, moze byt skvelou nahradou za sex vaginalny vo vasom pripade.
myslim ze ten problem, ktory mate, na lekara nestaci, je tam skor problem s mechanikou a cvikom, nez nejaka vazna funkcna porucha.