Velke rozdiely na vyplatnych paskach partnerov

Príspevok v téme: Velke rozdiely na vyplatnych paskach partnerov
elaine

Mam dost problem s tym, ze partner zaraba 3-4 krat viac ako ja. Chcela by som odist do zahranicia, alebo vacsieho mesta, lebo tu zijem doslova od vyplaty do vyplaty, ale on o tom nechce ani pocut. Aj dovolenku mi chce teraz zaplatit z vacsej casti on, nechape, ze mi to vadi, ze chcem byt samostatna. Co by ste robili? Opustit ho kvoli tomu, aby som si setrila hlupe peniaze, alebo zostat a cakat, ze sa mozno niekedy naskytne miesto, kde mi daju o 100e viac? Nikdy sa mu nevyrovnam. Bojim sa, ze po case by mi zacal vycitat, ze napr. stavbu domu financoval z vacsej casti on a podobne...

xxy

elaine a preco by on odchadzal z dobre platenej prace a zacinal od nuly? ludia cely zivot hladaju dobre platenu pracu a ked ju on ma, ty chces, aby ju nechal? kvoli tomu, ze ty zarabas menej? no lebo to je uplne nesebecke

Lulu2011

elaine - no ty si sebec, preco by mal on opustit dobru pracu na urovni a makat niekde v tovarni, len preto, ze ty s amu chces a nevies vyrovnat? ja by som tiez nesla na jeho mieste

bud sa zameraj na ine hodnoty v zivote, alebo vyskusaj to zahranicie, ale nenut inych, aby dobre miesta menili pre tvoje ego

Maoam

elaine, z toho co pises, mam dojem, ze tych problemov je viac, hoci si to vsetko supla pod 'peniaze', ale ide aj o ine veci u teba, teda vo vztahu voci nemu

elaine

MEDINA minule ked som sa stazovala, ze zasa nic nemam, mi vyhodil na oci, preco si teda kupujem tolko handier LENZE JA CHODIM DO GENESISOV a miniem tam za mesiac tolko co on za hodinu v LAUGU!!! Uz to zacina , chapes??? A co ja nemam pravo ci urobit radost?? Aspon malickostami??

jahodka123

No keď už teraz rozmýšlaš nad tým, ako ťa opustí napr. kvôli mladšej, tak si musíš spraviť rezervy.. no nemám slov. Ozaj, chudák chlapec..

medina

tak sa s nim rozid no:D
podla mna si trochu mimo. dopredu sa s niekym s kym ti to klape rozchadzat len preventivne, ak by nahodou v buducnosti ti daco nevycital.
najdi si teda seberovneho, ten ti mozno bude vycitat, ze si si dovolila kupit tricko ked ste na tom financne zle :D
je fajn byt sebestacna a treba sa snazit o lepsiu pracu, ale to ze tvoj chlap zaraba dobre, by si mala byt skor rada. a ked sa citis blbo kvoli dovolenke, tak nechod, bude to musiet pochopit. alebo ked on chce ist tam hentam..vie aky mas plat a co si mozes dovolit, tak ked ta pozyva a je ochotny platit tak to asi chape a robi to dobrovolne lebo mu na tebe zalezi. aj ked na tom nevidim nic zle, ze ti to chce zaplatit. medzi partnermi to tak bezne funguje, ze si pomahaju a pdporuju sa navzajom a ked jeden ma viac, tomu druhemu pomoze lebo ho lubi a akceptuje ta s platom aky mas. co bude o par rokov nebudes vediet ani s tymto sni s hociakym inym chudobnejsim chlapom. bud vztah vyde alebo nevyde.

flegma

elaine - chovas sa ako typicka zenska - ked je vsetko teraz krasne, tak treba hladat nejake problemy...
po rokoch vycitka? to robia len zeny! su schopne muzom pripominat "krivdy" aj spred 20tich rokov, ako napr.ze nevyniesol v roku 1992, ked tak velmi prsalo, smeti...
mas ho ty vobec rada? alebo len hladas zamienku, ako zo vztahu vycuvat?
ved vztah sa predsa nemeria peniazmi

elaine

Matej - navrhla som mu spolocny odchod do zahranicia, kde by sme na tom boli rovnako. Vraj on za take peniaze robit poskoka nebude v zahranici len preto, aby som si ja mohla nasetrit. A KTO JE TU SEBEC???