Cvicim a nechudnem

Príspevok v téme: Cvicim a nechudnem
amalka001

..dobry den... uz 2tyzdne kazdy den beham tak 30-40minut... jem zdravo(drzim dietu) a k tomu este beriem tabletky extra slim fat burner... a vobec nechudnem.. dokonca som kilo pribrala... v com by mohol byt problem??? pred 2rokmi ked som sa tak snazila schudnut som uz mala aspon 4kila dole....pomozte mi prosim..

i_likeJazz

"jem zdravo (držím diétu)" ... no až na to, že sa to vylučuje :-)
... pridaj ešte min. 2 jedlá - desiata a olovrat ... nebehj každý deň, nechaj telo zregenerovať ...
ak beháš každý deň 30-40 min. a prijímaš tak málo stravy, tak telo funguje v spomalenom režime, robí si zásoby aj z toho mála či príjmeš ...
naozaj niekedy je menej viac :-)

možno

mozno to bude zly vyber potravin. ja som nedavno cumela jak puk ked som bola u albertovej a hovorila mi, ktore prisady do potravin by som nemala vobec konzumovat ked chcem schudnut. nemala som o tom ani paru, kupovala som si fittness tycinky a myslela som si ako dietujem. je to ale blbost. mozes nezrat ako chces, ak si das to, co ti drzi tuk, tak neschudnes.

peťko454

Jed pravideľne.Aspoň každé 4 hodiny.Hlavne kuracie mäso.FastFood vylúč uplne.Tabletky tak isto.Najlepšie je jesť Nedelne polievky,vývari.Najlepšie by bolo ťa vidiet ako vyzeráš či si na tom dosť zle.

xdanielax

a kde je jedlo 5x denne. Nielen ze jes malo krat, ale aj jes malo. Kde je priloha k obedu?
Nebehas prilis pomaly?

amalka001

no napr. ranjky - jogurt + ovocie...obed-salat s kuracim masom...vecera-nejaka polievka alebo vajicka na tvrdo a nejaka zeleninka.... a beham pomaly.. a denne tak 2litre vody vypijem

ina prezyvka

tazko povedat, mozno jes prilis malo, mozno prilis vela - sice zdravo, ale vela, radsej sa meraj ako vaz.. pijes dost? ako behas? ja tiez chudnem a ked beham, tak to vyzera ako v spomalenom filme :) pri rychlom behu som nechudla

Nela41

Neviem ako beháš ani čo je podľa teba zdravé jedenie. Pri behu je najdôležitejšie sledovať si tepovú frekvenciu a držať sa takého tepu pri ktorom tvoje telo spaľuje tuky. Ďalšia dôležitá vec sú miery, ktoré si máš merať namiesto váhy, pretože sa môže tuk premeniť na sval a sval je ťažší preto vyššia váha, ale v skutočnosti si schudla.