Necakany rozchod zo dna na den

Príspevok v téme: Necakany rozchod zo dna na den
Patrixx

Dobry vecer prajem rad by som sa podelil o moj problem a zaroven som zvedavy ako celu situaciu vidi nezainteresovana osoba alebo niekto s podobnym problemom.Asi pred dvoma tyzdnami sa somnou rozisla priatelka s ktorou sme mali 1.5 rocny krasny vztah nebola to moja prva priatelka takze viem ze to bolo ozaj vynimocne hned na zaciatku sme zistili ze mame spolocne zaujmy,nazory na zivot bolo toho dost aby som si uvedomil ze to je osoba s ktorou by som si vedel predstavit buducnost po case sme si ju aj naplanovali pekne secko kraaasa ako z ucebnice.Nehaadali sme sa casto a ked ano tak vacsinou koli mne mojej povahe lebo niekedy reagujem neprimerane ale secko v raamci normy a som clovek ktory zije zivot na plno takze sa mi zopar krrat stalo ze som sa s kamosmi bavil dlhsie ako som chcel alebo nie vzdy som dodrzal sluby a celkovo nebol som najzodpovednejsi ale casom sa to zlepsovalo aj ked velmi pomalicky ale predsa.Vzdy sme si to nejak vykecali a zakazdym nasim problemom ako by silnela aj nasa laaska.Odisli sme do zahranicia za praacou aby sme mohli spolu zit a zasa to bolo secko krajsie.lenze po 4 mesiacoch som prisiel o praacu a museli sme domov.po cca 2 tyzdnoch sme sa pohadali a rozisla sa somnou.Odovodnila to tym ze sa to v nej nejak nazbieralo zrazu vidi fakt len to zle co som kedy urobil ako keby to dala do jedneho celku a urobila z toho jedno velke zlo.poznam ju velmi dobre je to uprimny clovek ak by bolo nieco zle urcite by som si to vsimol.absolutne nic nenasvedcovalo tomu ze sa chce rozist par krat sme sa bavili ze to a to by som mal zmenit ale vsetko bolo krasne bola stastna tak som to bral dost na lahku vaahu.Nikdy mi nedala nejake ultimatum ze ked sa nezmenis tak koniec.Ak by to urobila samozrejme ze by som urobil maximum ale ona to zo dna na den ukoncila ako blesk z jasneho neba.Prosim ju nech mi da sancu ze secko zmenim som ochotny urobit vazne vsetko ale neda si povedat stale dookola opakuje ze mal som rok a pol na to aby som to zmenil ze ona sa snazila.Som dost sebavedomy silny clovek ale toto ma uplne polozilo aby toho nebolo maalo tak vsetko sa zacalo kazit nic sa mi nedari ludia sa mi otocili chrbtom uplne vacsina ani sama nevie preco podla mna.takze som ostal uplne uplne sam nemam sa pomaly ani s kym porozpraavat alebo za kym ist tak som zavrety doma vacsinou a snazim sa aby sa vratila naspat ale ze nechce ked som ju videl naposledy citil som videl som ma nej ze ma stale velmi miluje ale ze uz ma nasho vztahu dost a radsej bude trpiet ako by mala byt somnou.Priznam si ze som nezodpovedny dost ale ked sa pozriem na ludi okolo mna tak som na tom v pohode.Som clovek ktory ked miluje tak miluje na plno vzdy som verny dovera je pre mna strasne dolezita ale to tiez nebol nikdy problem verili sme si.ako kazdy topiaci chytam sa slamky a neviem ako to mam riesit ci mam jej dat chvilku pokoj alebo sa zmierit s tym ze uz je koniec ?Momentalne som v situacii ze si nedokazem predstavit ako sa s tym da vyrovnat.Budem vdacny za nazor akykolvek negativny pozitivny nieco od coho by som sa vedel odpichnut.Dakujem

fero11111

aj tymto si sa prave ukazal ze ty nic a setci naokolo zato mozu si premna fracek a prepac ked mas viac ako 23 tak si aj hlupak ktory sa nevie spravat a chovat preto ta nechala ... s takym buranom sa ani necudujem ze nechce byt aj teraz si sa krasne ukazal aky si ty king :) prajem vela stastia

Patrixx

fero11111-Nabuduce ked budes chciet komentovat skus to sformulovat nejak kulturnejsie aby to neposobilo ze to pisal nejaky sedlak co o dobrych mravoch este nepocul potom ma ten tvoj podla teba skvely usudok aj taku hodnotu pre mna.Nepozname sa nikdy si ma nevidel nepoznas ma tak nabuduce popremyslaj co napises lebo osobne by si mi urcite nepovedal ze som fracek to som si isty.Viem ze ty vies lepsie ako ja ako to naozaj secko bolo ako som si vsimol hned na zaciatku ale nechaj si to do krcmy.A zober si priklad od kyosk ktora pochopila moj prispevok dokonale a nemozem jej ani jedno slovicko vyvratit ma uplnu pravdu este aj v tom ze v tom nieje iny chlap.Uplne si vystihla to s tym tlakom ona je take dobre srdiecko nedokazala by klamat nie to podvadzat a nevie byt prisna aj by som bol rad keby kus bola mozno :D Bo vy zeny neviete normalne povedat na rovinu keby mi normalne povedala jak sa veci maju a bolo by secko oka dam secko na spravnu mieru a zasa bude secko pekne.Nie zena si povie viem ze to bude brutalne tazke sa snim rozist ale casom to bude oka je jej jedno co somnou ci to zvladam ja ako mi je hlavne ze ona s tym bojuje.Ju nezaujima nic len kolko sily bude potrebovat aby zabudla keby tak radsej zobrala malicky kusocek z tej sily a vlozila ju do mna do nas tak by to bolo casom ok.Tolko moznosti ona si vyberie tu najhorsiu pre oboch nechapem a asi nikdy nepochopim

BcMia

tak, všetko podstatné tu už bolo napísané v predchádzajúcich príspevkoch. Len ti chcem ešte poradiť - hlavne sa jej nedoprosuj!! viem ako sa cítiš, ale nesmieš sa jej doprosovať a otravovať ju s tým aby ti ešte dala šancu! keď sa rozišla tak to tak asi chcela.. nechaj to chvílu tak, neozvi sa jej, aj ked to bude ťažké ale daj jej čas. možno ona iba potrebuje pauzu, potrebuje si oddýchnuť a usporiadať to v hlave..možno sa ti ozve aj sama. takže nechaj ju nejaký čas a potom sa jej ozvi. lebo inak ťa už bude mať vážne dosť a strácaš šance každým doprosovaním...

kafe

Chlapče drahý, ona ti hovorila, čo jej vadí a ty si to bral na ľahkú váhu a čakal, až ti dá ultimátum? Že potom s tým začneš niečo robiť?? No toto hovorí za všetko:"niekedy reagujem neprimerane.. nie vždy som dodržal sluby.. " A jej vyjadrenie:"radsej bude trpiet ako by mala byt so mnou" je to jasné ako facka. Evidentne JEJ v tom vzťahu s tebou až tak dobre NEbolo, aj keď ty si si myslel opak. Pár vecí ju asi dosť štvalo už od začiatku (mal si rok a pol na to aby si to zmenil) a ty si si sebecky len užíval pekný vzťah a to, že TY sa s ňou dobre cítiš. Jej s tebou až tak dobre NEbolo. Byť s človekom, čo potrebuje dokopať k nejekej zmene je dosť otravné. A jej jednoducho došla trpezlivosť, lebo ona nemá chuť do teba kopať. Tak keď nezaberajú slová, prešla k činom - rozchod.
Zamysli sa ešte raz nad vaším vzťahom, nad všetkým čo ti vyčítala a čo JEJ vadilo. Ja osobne by som ocenila čo i len jednu jedinú vec, ktorú by si dokázal na sebe zmeniť. Napríklad, aby si prestal drístať do vetra a dokázal dodržať to, čo povieš. Skús sa zmeniť a po pár týždňoch sa jej ozvi. A aj keď sa nedáte dokopy, tvoja ďalšia priateľka určite ocení, že ako správny chlap si stojíš za slovom.

miso99

zeny su take neries zabudni mojmu brachovi sa stalo to iste .. tiez zo dna na den najdi si inu a hlavne sa nedoprosuj ... bud chlap preboha...

zuzi74

kyosx, tym si ty naozaj nemozes byt ista...ja si tiez myslim, ze za tym nebude iny muz, ale pre istotu som sa opytala...

Maoam

Patrixx, tak asi SECKO (prestala som ratat, kolkokrat sa to v texte objavilo) nebolo v poriadku, zvlast ku koncu textu pises dolezite veci o tvojej nezodpovednosti a pod.

to by si mal sam analyzovat, co vsetko nebolo OK a zacni od seba

fero11111

to skor vidim ze si nezodpovedny fracek co bral jej poznamky na lahku vahu a tak nejak ju presla chut sa bavit stebou kedze recidiva je u teba vysoka daj tomu cas a skus to neskor a ked ani vtedy nic tak si onu prisiel ... nieje schopna sa ani otom porozpravat ? nereaguje?

kyosx

ja som si ista ze za tym nie je iny muz...mozno niekto koho si vsimla ze sa vie chovat inak, ako vzor, ale nie je to tym ze ho podvadza. presne toto som zazila. a moj byvaly to vobec nepochopil. tiez sa stale vypytoval a podozrieval ma ze mam ineho. nie a nie a nie. proste ked to nejde, tak to nejde.

kyosx

a predsa este nieco, nedavno som videla jeden vystizny vyrok, znenie si uz bohuzial nepamatam. ale v podstate to bolo o tom, ze kym zena berie vztah tak ze je na rozpadnutie, a aj o tom muzovi hovori a dava to najavo, ten muz to proste nechape, kym je ona s nim. akoze mozeme vam hovorit co chceme, vam staci ze na vas neziapeme, ze neplaceme, vsetko je ok. nerozumiete tym slovam ktore nam vychadzaju z ust a pokusame sa aby ste pochopili, co robite zle. mozeme to omielat stale a stale dokola...a nic. slubite ze sa to zmeni...a tym to hasne. hlavne ze mate pokoj.