Otazka pre RNG

Príspevok v téme: Otazka pre RNG
rianah

dobry den RNG, ako odbornika by som sa vas chcela opytat, uz pol roka ma trapia zapaly posvy...najprv nespecificke pálenie sliznic, biely vytok( ale v kultivaciach nesnasli absolutne nic orem laktobacila) a teraz po dobrat atb aj e-coli, gardnerellu vaginalis, nejaky corynebacterium, vstetky vysetrenia u lekarov-gynekolog-urolog-obvodny-imunolog-krcny stali doslova za nic, minula som kopec penazi za lieky ktore nepomahaju, stale mam pálenie sliznic okoli vulvy a biely vytok. v prvom rade by bolo dobre posilnit viralu imunitu ako ste pisal a teraz s aspolieham uz len na alternativnu medicinu, kedze klasicka mi nevie pomoct. kupila som si pripravok sandre de drago, a pisu ze sa mozu robit vyplachy posvy 3 kvapky na liter vody, neje to slaby roztok? co ine by ste este odporucal okrem toho pripravku? dakujem vam

RNG

ATB vybiju probiotika, tj oslabia imunitu, ale nie su ucinne na rozne ine mikroby, ktore nase probiotika drzia v sachu.
Takze az pricasto nasledok atb je negativny, su to tzv nemocnicne/nocosomialne nakazy, kde sa jedna casto o bezne mikroby pritomne v tele cely cas a udrzovane na minime probiotikami.
Skus na cas brat roztok GSE, oreganovy olej , hodne, hodne mikrovlaknin a komplexnejsie probiotikum, nielen lactobacily. Najkomplexnejsie su takzvane SOD podne kultury, ale to treba len zriedka.o ale odporucam silno su probiotika, co su odolne na teplo(aby si ich uz nekupila mrtve) a odolne na kyseliny(aby sa vedeli cez zaludocne kyseliny prebojovat zive do criev)

rianah

este spomeniem ze uzivam Lactoflor(45 miliard v jednej kapulke), Vitamin C plus Zinok, petrzlenovy olej rano a vecer nalacno.