Praskanie ciev, modrinky

olivka30

dakujem katus. veru antikoncepciu som brala 10 rokov, uz rok neberiem.
by ma nenapadlo ze aj prekrizene nohy alebo sedenie na nohach ma vplyv. budem sa toho musiet vyvarovat.
vlocky jedavam kazdy den, ostatne skoro vobec, vyskusam. aj ked sa metliciek asi nezbavim, snad mi to aspon pomoze aby sa to nezhorsovalo

katus

Ahojte dievcata,tieto metlickz su na 80% dedicne a nepomoze vam ani dlhe sedenie ani statie... da sa to sice odstranit laserom...ak vam to vadi .pancuchy su sice supe vec ale nie kazdemu nevyhovuju.. dolezite je posilnovat cievy aj z vnutra..vyborna je pohanka, krupica, krupy,vlocky..vlastne vsetky poraviny co obsahuju rutin....vzdy ked je moznost vylozte si nohy hore..nesedte na pokrcenych nohach,nekrizte si nohy lebo tym sa pucia cievy a zadrzuju krv a to ide ruka v ruke aj s krcovymi zilami..a inak aj hormonalna antikoncepcia velmi prispieva k metlickam tak pozor na nu!

olivka30

ahoj, ja mam to iste na nohach, spravili sa mi na lytkach zboku a uz aj na stechnach to pozorujem. pritom mam len 28, sportujem pravidelne a v zamestnani skor sedim. tiez by som potrebovala radu :( ale co som citala aj na nete, tak bude je to dedicne alebo sa to casom vrati zas, ked sa to napriklad laserom lieci. kremy mozno zmiernia ale nevyliecia uplne.