Zničené vlasy po trvalej

zuzulienka3

aj ja som dlho váhala, či si dať trvalu alebo nie..väčšina z vas to ostatné od trvalej odrádza...ale ja som nadmieru spokojná, jedine čo lutijem, že som si ju nedala urobiť už dávno...mala som jemne a riedke vlasy, upraviť to do nejakeho učesu bol obrovský problem...dala som si tu najjemnejsiu trvalu len na 10 min. na velke natačky, teraz mam len take jemne vlnky, ani velmi nevidno že je to trvala, ale vlasy mi to podvihlo a vyzeraju hustejšie, žiadna ovca ani velka hlava, jednoducho upravena hlava, mojmu priatelovi sa to velmi pačí...takže kto mate jemne a riedke vlasy, tak vrelo odporučam...nezaleži na tom, čo teraz letí alebo nie, hlavne aby sme boli upravené, a aby tie vlasy nejak vyzerali. Predtým som sa dávala len podstrihavať, skusala rôzne ucesy na riedke vlasy, ale bolo to ubohe...aj predtým som si davala kadejake prípravky, kondicionery a nič nepomahalo, teraz používam prípravok na kučery (krem na suche vlasy) a gliss kur olej a vlasy mam normalne, vobec nie su krepovite alebo suche...som rada, že som sa k tomu konečne po rokoch odhodlala

tlačiareň

Ja mám trvalú a neľutujem...mala som riedké vlasy a teraz ich mám konečne husté a kučeravé...veľa ľudí ma od toho odhováralo a nakoniec sami uznali, že mi to veľmi pristane...chcem si ju dať určite znovu, pretože už je dosť vidno, že mi odrastá takže...a čo sa týka zničenia vlasov, tak je to pravda...musím si končeky strihať každý druhý týždeň, každý týždeň používam masku, a po umytí si dávam na končeky olejček proti rozštiepeným vlasom :))

domi12

tiež rozmýšľam o trvalej ale na rovné vlasy.. o vlasy sa starám kondicionermi a maskami su kvalitne leskle nelamu sa ani neštiepia, no jediny problem mam s ich tvarom nie su ani kučerave ani rovne nemala by som s tym problem keby som nevyzerala s nimi otrasne nemám tak na výber buď si ich musím vyžehliť alebo natáčať.. moja sestra si dala trvalu na kučery keĎ jej potom odrastla vlasy mala užasne fakt.. jemne a hlavne dokonale rovne... takže asi to aj dosť zaleži od kvality vašich vlasov od toho koľko toho znesu.. nie každa si može dovoliť trvaluu treba sa s tym zmieriť, ale myslim že každa chce to čo mať nemože, kym vam však pristanu take vlasy ako mate, nie je dovod davať si trvalu len z rozmaru

vlasky

ano mne na natacky davala a sa spytala ci chcem vlnky. ma viac druhov nataciek,podla velkosti vlniek,male aj velke.

vlasana

no mne mastneju priserne a co sa tyka tych vlniek,ked je len objemova ako sa to robi pomocou natacok?lebo moje vlasy su neni moc dlhe a su velmi jemne,tak si neviem predstavit akoby mi tam tie natacky dali,dik

vlasky

cawko ja mam tiez objemovu a som velmi spokojna. mne vsak dala na moje poziadanie tak,aby som mala trocha vlnky,a kedze som mala prirodzene nefarbene vlasy chytilo to skvelo. :)

kyblik

je to bhodne na hocijaky typ vlasov, nespravi ti to kucery, len objem (jemny) takze urcite ano:) ale z vlsatnej skusenosti viem ze mastnotu to neovplyvnuje:(