Pritahuje ma moj 48 rocny telocvikar .

Príspevok v téme: Pritahuje ma moj 48 rocny telocvikar .
studentkagym

Nedavno som mala 18 a som gymnazistka.Moj telocvikar ma slusnych 48.V tvari mu to vidno ale telo ma ako 20tnik.Nejde o to aky je ,,pekny\' alebo co ale o jeho povahu.Pritahuje ma jeho zmysel pre humor, jeho telo, jeho odhodlanie pre zivot, to ako ma podporuje na telesnej,ako mi veri, ako sa na mna pozera , vsetko.Nieje to tak ze by som bola nejaka skareda a snivala len platonicky.Niesom miss ale nemam problem mat vztah s chlapom.Nikdy som nechodila s nikdy starsim viac ako 3 roky.Vobec to neviem pochopit moze mi byt otec! :(.|Stalo sa vam to niekedy niekomu?

INGRRID

Júúj, dievčatá, ja som bola na gymnáziu zaľúbená do matikára, bol tak o 10-15 rokov starší...fantastický, veselý a pohľadný profesor!!samozrejme to ostalo v platonickej rovine....na stretávku nikdy neprišiel, a viete prečo? vzdal sa civilného svetského života a išiel do kláštora pre mužov-stal sa kapucínom...
no život je niekedy zvláštny...

studentkagym

Vinea ,:) o kolko bol starsi od teba?
Ked si vezmene ze tu je 30rocny rozdiel tak pochybujem v podobne vyvrcholenie situacie.:(

Ale sniva sa mi snim O:)

vinea

Do mňa bol na strednej zas telocvikár platonicky zaľúbený :) Dával mi to však zvláštne najavo :) Vždy som musela ako jediná koliečka robiť "kačákov", dostávala som aj iné tresty zjavne bez príčiny, keď sme behali tak behal zarovna mňa a komandoval ma že behám ako drevená mária))) atd atd :D Vždy sa červenal keď ma videl, bol zo mňa nervózny (večne sa hrabal vo vlasoch, nevedel čo s rukami, uhýbal pohľadom, neraz mi aj "nadával" hehe), no mali sme inak pekný korektný vzťah :) A keď sme mali stretávku po 10r....tak neprišiel, aj keď bol pozvaný) Tak baby sa vybrali osobne ho zavolať, aby tam s nimi predsa len išiel. Bol doma, no nechcel tam s nimi za nami ostatnými ísť. No potom sa opýtal na mňa, či som tam aj ja. Keď mu povedali, že áno....tak napokon išiel. Celý čas po mne pozeral....všetko bolo ako prv a to už ubehlo 10r :) Aj sme sa rozprávali a tak...zaujímal sa, čo ako žijem, či niekoho mám, či mám deti atd. Keď sme sa potom spoločne fotili (určili mu v strede miesto), ja som stála na kraji...tak z toho stredu odišiel a postavil sa ku mne, aj ma chytil, objal okolo pliec) Bolo to pekné gesto a vždy som vedela, že bol a aj ostal do mňa platonicky zaľúbený :) A myslím, že je dobré, tak ako to bolo a ako to aj je :) Niektoré lásky by mali byť a ostať "len" platonickými :)

studentkagym

Nieje zvlastne ze hormony pracuju aj ked tak je taky velky rozdiel?

Neviem ci by sa to dalo posunut jeho zena ma ucila geografiu len uz odisla na inu skolu.

Magy

nie je to nic nepochopitelne, ze ti hormony vzplanuli, ked zacitili ten testosteron v tvojej blizkosti, navyse v takom lakavom baleni.
anka33 to napisala dobre, nechaj to v platonickej rovine, zo vztahu ziacka-ucitel malokedy vzide nieco dobre a nepraj si zazit to tornado, keby sa vasa afera okolo vzajomnej naklonnosti prevalila. a vobec by nebolo dolezite, ci ste sa spolu aj naozaj vyspali, alebo len obcas tajne stretli a doslo len k nejakym dotykom, pohladeniam a bozkom.
je to zahravanie sa s ohnom a tu by ste sa mohli obaja (a najme on) velmi skaredo spalit.

Robi2222

Ak s nim budeš,tak za 10rokov budeš hľadač mladšieho na trkačku.Prečo Ti píšem,Lebo teraz chodím pravidelne na sex za 42ročnou ženou,ktorá ma roztraseného 75ročného muža...ta by sexovala od rana do noci...lebo ten jej starký už nič....

studentkagym

Aj ked sa ma este nedotkol tak neviem ci by sa mi to naozaj pacilo.Ale viem si to predstavit.:) Neviem si ani predstavit ako by sa to dalo posunut niekam do inej roviny :)

studentkagym

Tak pred tym ma nepritahoval kym na neucil.Proste ucitel.Ale teraz ked uz ma uci (aj minuly rok ma ucil).Neviem,pusu alebo sex si nejako predsavit neviem.Ale chcem aby bol so mnou,aby sa so mnou rozpraval,smial,dotykal sa ma :P ..

anka33

Tak ten je starý aj pre mňa...ale tak môže mať charizmu, prečo nie. A to chces s nim mať nejaký fyzicky kontakt, či ho len obdivujes?