Kupit alebo mu nekupit darcek?

Príspevok v téme: Kupit alebo mu nekupit darcek?
dadadaggg

S priatelom sme spolu 4 mesiace. Pred 2 tyzdnami som mala meniny. Na tie sme boli spolu z vecera do rana a aj cez den, ale ani mi nepovedal, ze vsetko najlepsie(vedel o nich, lebo som mu hovorila, ze poobede mozem, az ked pooslavujem s rodicmi). Na konci tyzdna ma zas narodeniny on. Mala som vyspekulovany darcek za cca 90eur - pekny znackovy sveter. Teraz neviem, ci to nebude moc prehnane, ked on mi nedal nic a moj sviatok odignoroval. Je mi blbe, ze ja mu prinesiem skoro vzdy nieco, nejaku sladkost a pod.(on sa z toho vzdy velmi tesi) a on mne nikdy nicim nespravil radost, pritom mesacne zaraba priblizne 2000eur, cize nie je to o tom, ze by nemal z coho. Nechcem lakomca, ma uz cez 30, toho uz tazko prevychovam a uz som aj ja dost stara na to, aby som to robila:-/ Cize otazka na zaver? Mam mu vobec nieco kupovat, ked zaviedol "negratulovanie si" k sviatkom?

dadadaggg

Takze dievcata, upiekla som mnam mnam pernikovy kolac s cokoladovou polevou a kedze bolo teplo, hlavne v aute a bala som sa, ze sa to roztecie, dala som mu ho skor. Bol rad a zase sa ospravedlnil, ze on mi nic k meninam nedal... Samozrejme, ze prehanadlo a ani nic podobne som mu tam nedavala:-), lebo je to inak celkom fajn chalan. Rozpravali sme sa o tom, ze sa zvyknem stravovat v restikach, alebo si prinesiem hotove jedlo domov(pre jednu sa mi neoplati varit a ked som si to zratala, tak je to pre mna rentabilnejsie, najma z hladiska casu) a on mi povedal, ze tiez zvykol, az ho za to rodicia nezacali kritizovat, ze plytva... tak potom zacal setrit(tu moze byt ten kamen urazu), ale ze si uvedomuje, ze uz to prehana a chcel by to zmenit... takze este pockam, ako sa to vyvinie a podla toho budem konat... ale v dnesnej dobe sa normalny chlap hlada dost tazko a tento je az na par vynimiek okej... samozrejme, uprimne som vymedzila hranice, ze v niektorych veciach sa nehodlam zmenit ja a akceptuje to...

Mrska Silvuska

tak a teraz som oprskala klavesnicu slinami ja, ako sa tu rehocem...
odkroj z kolaca a zvysok vrat do
auta..:-DDDD - to bolo bohovske
..ked pockas do zajtra, napisem ti sem nazov takych "sracich" tabliet, tie do toho jeho kolacika mozes rozdrvit, to mu vycisti aj klky v crevach))) a obsere aj tu rikšu..)
pardon za vyrazy, ale neda sa mi inak teraz...keby nemam usi, mam hlavu vejpul)

winki

Na tvojom mieste v jeho den sa tvar ako nic....a kup diarik kde vyznačíš všetky meniny a narodky dollezitých ľudí v jeho živote. A ak bud emať poznámky, že sizabudla tak mu ho daj.

2bodka

alebo teda, miesto kolaca chleba so salamom :) po tych laxativach by mohol utiect tak daleko, ze by sa uz nedokazal vratit :D

Carie

Jo, vytiahni z kufra auta kolac ked sa budete lucit, on sa uz bude tesit, ty mu z toho odkroj jeden kus a daj mu to na papierovom tanieri. A zbytok uloz zase do auta a odvez si. Ako ja by som mu toto vazne spravila, bude to taka dobra facka na jeho chamtivost a ani ti k tomu nebude moct nic povedat

Carie

Ked chces velmi urobit ten kolac, tak urob jeden plech pre nas a aby sa nepovedalo, jemu nechaj jeden kusok, samozrejme z kraja :-)

dadadaggg

Carie tak on sa mi brutal ospravedlnoval+tie psacie oci, len ja som sa tak strasne smiala(ze som to v ten den riesila tu na fore, ze ci si to necital), ze som mu len povedala "neries"... a aby nezacal riesit, ze preco sa tak smejem, tak som sa s nim zacala bozkavat... Ako mozno som mu mala dat prednasku, ale ja uz nechcem len mentorovat, chcem si nabalit hotoveho idealneho chlapa... Ale planujem ho v tu nedelu aspon podusit, ze jeho narodeniny odignorujem a kolac vytiahnem z kufra auta, az ked sa rozlucime...