Som zavisla na sexe

Zuzana209

Ahoj tvoje pocity ťa správne navigujú a vôbec sa nedivím, že máš "zlé stavy" napriek tomu že si si sexuálne užila...Táto závislosť je taká istá ako každá iná, a určite ju treba riešiť. Ide o duchovný problém, ktorý sa nerieši tabletkami ale oslobodením. Našla som tento kontakt na spoločenstvo, ktoré je aktívne vo viacerých krajinách a čítala som aj nejaké pozitívne svedectvá. Skús ich kontaktovať, u nás nie sú ale v Čechách áno:

www.saa-cesko.cz

Kvetalina

tak sa začnite milovat. je to emočne ovela lepšie, ako prazdny sex. Možno preto z neho nič nemaš. Alebo to skus brat inak a zapoj do toho par peknych a šikovnych hračiek. Su rozne druhy vibratorov, stimulatorov oralneho sexu, gelikov a pod :)

bella12

lilili, mám pre Teba smutnú správu - sex Ťa nikdy plne neuspokojí. Porozmýšľaj, či tie depresie po ňom nie sú spojené s tým, že Tvoje srdce je nenaplnené. Túžiš po láske, ale namiesto nej ponúkaš svojmu telu len uspokojenie sexuálnych pudov - aká slabá náhražka! A srdce zostalo bokom, to sa s prázdnym sexom nemôže uspokojiť. A čo Tvoja hrdosť a sebahodnotenie? Oddávaš sa viacerým mužom v tom istom čase, a tých ani nemiluješ ... Toto musí ovplyvňovať Tvoj pohľad na samú seba, zraňuješ sa svojím správaním.

Je to závislosť a ako každá závislosť je dôsledkom toho, že človek veľkú potrebu lásky vo svojom srdci zaplnil niečím iným. Niekto alkoholom, drogami, hrou na automatoch a Ty sexom. Sex bez lásky však lásku nikdy nenahradí. Ak nechceš ďalej takto živoriť, vyhľadaj psychiatra. Možno na začiatku Tvojej závislosti je nejaká psychická rana, potom je potrebná aj psychoterapia. Rozhodne sa s tým dá niečo robiť, len to musíš chcieť. Kvôli závislosti nie si slobodná, a preto ani nemôžeš byť šťastná. Urob krok k vyliečeniu ...

Sejla

"Co je to za zdravotny problem byt zavisly na sexe??...to nikoho nezaujima ze je stetka.."
mala som pravdu
to, že tebe hneď stojí, keď si prečítaš takýto príspevok ešte neznamená, že ona musí byť úchyl. Nymfománia je závislosť a dokáže spôsobiť veľa problémov.

Nico

Sejla
porozpravaj si:)
Co je to za zdravotny problem byt zavisly na sexe??...to nikoho nezaujima ze je stetka..
A co by z toho mal uchyl?..no prave to, ze na neho reagujete a davate rôzne pozitivne alebo negativne podnety...nuda, magorizmus alebo uchylka....
Toto je interaktivny svet, a dôveruje sa tu kazdemu, potom niet divu co sa deje v realite:(

Nico

sa zobudte!!....tá akoze lilili moze byt nejaky uchylak....ci tu osobu poznate osobne?..
Ale ked sa mylim, tak odporucam robertka vo forme "cernochova klada" a cely den aj noc ho mozes mat vo vagine....na druhy den na sex mysliet urcite nebudes.
Krajny nudzovy pripad - zašit pošvovy otvor!
LOL