Sexualny idol vs. realita

Príspevok v téme: Sexualny idol vs. realita
degradozomka

otazka skor na muzov ako na zeny. kazdy muz ma nejaky ten idol zeny, ktory ho pritahuje.niekomu sa padia velke kozy, niekomu male, niekto je zatazeny na pekny zadok, inemu to je jedno. myslite si, ze ak muza vzrusuje nejaka cast tela a partnerka to nesplna, ze je to nejaky velky problem ? lebo tym padom nastava problem v sexualnej oblasti, tym padom sa problem prenasa do vztahu a ako sa vravi ak to neklape v sexe neklape to celkovo. viem, pocula som, ze ak muz nemiluje zenu taku aka je, je chrapun. a zna si ho nezasluzi. ale ak tak na tym premyslam kazdy mame nejaky sexualny idol a nie stale je to to, co v reale mame.... teda otazka znie. je to len chrapunstvo, ci nevyspelost danej osoby, ze pada sexualna pritazlivost, lebo partnerka nesplna dane kriteria alebo to je akoze clkom bezne v tejte debilnej dobe zalozenej na materialnych veciach a postave ?:D

Lulita

ale naozaj je pravda niekde uprostred, ludia su zvyknuti zial jest ovela viac, ako ich telo potrebuje, aj ked aj lieky su svina, taky prednison, to clovek je vorvaň za chvilu

riško

Magy pekne si to rozobral, zase som o nieco mudrejsi. Ty si psycholog? Zaoberas sa tym?

Inak pre degra...daco, boze debilny nick... horsi si si uz nevedela dat? Muzi sa divaju viac na vyzor zeny, pre nich je to ako vyzeraju velmi dolezite. A ked sa zmenia, stlstnu, tak sexualni apetit ide do haja. Su vinimky, ako tu niektori popisali, ale vacsinou sa muzi obzru za suknou aj ked maju doma peknu zenu. Je to proste v nich.
Tiez si myslim, ze sa treba otvorene porozpravat a stanovit si nejake pravidla ci hranice. Laska na styl -ked ju miujes nie je co riesit- je pekne predsavzatie, ale ked raz baba nechutne stlstne a mne sa nepostavi pri pohlade na tu horu sadla, tak sa tazko mozem nutit, nech ju milujem akokolvek.

Maoam

inak uplne najhorsie pre mna je, ked niekto pri jedle mliaska alebo si nezavre hubu a rozprava a tecie mu po kutiku nejaky dresing z mastneho hamburgeru

minule som tak sla okolo takeho pariku, tak ma normalne naplo

fuuuj
:DD

a ked dzgaju ti ludia do seba tie megaporcie v restike a mlaskaju pri tom, logaju pivo a odgrgnu si na pol restiky

Maoam

Lulita, to raz som stala pri okne, ked odchadzal, aby som mu zamavala, on nasadol a boze...chudatko auto! :DDD mna to zabolelo za to faro, fakt, sa normalne prepadlo o 10cm minimalne :DD

Maoam

co sa zien tyka, tak ja teda ako zena mozem povedat, ze zeny, ktore maju nejake to kg navyse, ak maju taky typ postavy, ze to pekne ukaze, plnsie prsia, pekne krivky, aj ked mozno plnsie, vie to byt stale este pekne, ale tucne zeny - otras

ono je to problem aj v medicine, nenahovarajme si, ze to tak nie je...

a ked vidim, ako si tlacia do ust hamburgery, torty, donaty a zapijaju to litrovou Colou, ale potom budu vyplakavat, tak sorry, ale..

je to nechutne a co je najhorsie, ide to vsetko na ukor zdravia, ma to fatalne dalekosiahle nasledky na vsetko od fyz. zdravia, cez psychiku, ti ludia leniveju, nulova kondicka, masivne stupaju depresie, uzkosti, nech mi nikto nevravi ze nie

a v dnesnej dobe, ked niekto chce schudnut, existuje vsade kopa podpory a pomoci, super webstranky, fitness-treneri, vyzivovi poradcovia, psychologovia, takze ked to niekto nedokaze sam, ma siroky vyber pomoci

Maoam

dakujem, no to boli aj take momenty, ze sa viac zacal potit, nic sa mu nechcelo, postel pod nim zacala divne praskat a pod., ked si sadol do auta, tak sa auto prepadlo o 10cm skoro, no dalej vsetky veci mu boli coraz tesnejsie a ked sme sli kupovat daco na neho, uz nakoniec nezapol ani velkost XL a tak mi povedal, ze ale ved jestvuje aj velkost XXL,nato som sa uz fakt nas*ala a povedala mu, ze ziadna XXL sa kupovat ani objednavat nebude a ze schudne do svojich povodnych veci a hotovo

nakoniec uz mal problemy aj so spodnym pradlom, lebo boxerky XL uz tlacili tak som mu povedala to iste

co zachvilu by sa mu kupovali stany ci ako

no a viem, ze nakoniec bol totalne happy, ze nesiel stale do väcsich a väcsich veci ale ze este dokazal obratit kormidlo...

ale stalo to pekne vela nervov a sil, to musim uznat, ja som si pripadala miestami ako motivacny trener ibaze bez platu :D