Maju pekní ludia lahsi/lepsi zivot?

Príspevok v téme: Maju pekní ludia lahsi/lepsi zivot?
ciernaperla

co si o tom myslite? Pekni ludia maju podla mna viacero vyhod v zivote napr. pri hladani partnera, prace a aj kamaratov. Zato skaredi ludia ano aj takí su bohuzial su casto krat odsudzovaní za svoj vzhlad ak ke za to nemozu. Napr. také modelky pekne zarabaju, zbalia koho len chcu, ale za to chlap sa na nad skaredou zenskou casto krat len posumeje (hehe...jezibaba)
ja neviem...kde je v tomto svete spravodlivost??

B.

HAHA niektore prispevky ma dost pobavili :)

Myslim ze bibba je fakt dost pekna baba a to pekna by som zdoraznil, pretoze taky typ zeny ako ona sa nevidi kazdy den :)

Aisha5

Nie je dobre byt pysny sam na seba a svoju krasu, lebo taki ludia, ked starnu, tak sa nedokazu s tym zmierit, ze stracaju to, naco boli hrdi cely zivot. Potom sa len trapia a suzuju sa pri kazdej vraske, stale len trpnu, ci nahodou ich starnutie nezacalo ovplyvnovat, porovnaju sa s inymi a zavidia mladym... Kazdy raz o krasu pride a vyhraju ti, ktori sa nesustreduju len na seba, ale beru sa ako priemer bez ohladu na to, ako vyzeraju...

Leela333

Súhlasím s Laarou, určite je to pekná baba, ale to úplne stačí napísať. A ani si nemyslím, že by preto bola bibba zlý človek (doremi, 14:46).

Laara

suhlasim s babami..po uliciach behaju takeee kocky a ja nemam problem sa po niektorych aj otocit, ako zena podotykam..a predstav si ze ma nejde rozpucit od zavisti, ale rada sa necham inspirovat niecim peknym, dobre oblecenym atd.

apropo nosim 75B a uplne staci..aj okoliu :P nikto bibe neberie ze je kus, ale dalo sa to aj trosku zostrucnit..ide o styl, akym sa opisala..

Maoam

apropo prsia, no mne odpuchli zo 75C :DD po schudnuti na 75B ci poloB :DD, ale mne to vyhovuje praveze teraz super, ked su mensie :D

Maoam

myslim, ze ti, ktori mali 'problem', mali skor problem s tym kilometrovym prispevkom :D, lebo to je fakt vykon toto o sebe napisat :DD

ale inak nemyslim, ze by tu baby mali problem s tym, ked ina baba je sebavedoma a povie/napise o sebe, ze je pekna :DD

tu pise tolko kociek :DD

videla som uz viacere baby odtialto a veru by chlapci kukali :DD (v dobrom)

xxy

napodobne, nemam problem, ked o sebe niekto povie, ze je pekny. no tak je. ale ten STYL, akym to clovek hovori je tiez dost dolezity.