Zdražovanie, kríza, bieda a hlad

Lulita

no je s prijmom 500 eur hypotekou, najmom a inymi poplatkami to proste nejde, to ani nenasetrime aj keby sme nejedli, hypoteku, najom clovek neodlozi

MAJOZAT

co vam poviem bieda na slovensku,hlavne ze unia a na socialne davky ciganom na to peniaze jest,teraz v radiu hlasili ze idu ciganom stavat byty za miliony,doriti kto postavy byt mne?v dedinach co maju cigani bytovky este aj obec im plati poistenie,to kde sme?vsetky potravyny stupaju...najst pracu je nie vzdy tazke ale aku?daju ti minimalnu mzdu alebo na dohodu ta zdieraju...nikto nic s tym neroby...toho roku kupujem kotol na drevo lebo platit 150 eur mesacne za luxus menom plyn nebudem...rozmyslam ze v jari si opet vezmem z prenajmu podu a zacnem chovat zvierata a predavat domace mesko ludom do mesta za cenu obchodnych retazcov aby aspon moj otec co ma 58 rokov a najst pracu je prenho skoro nemozne privyrobyl pred dochodkom,inak sa neda...

Lulita

s letom sme si tááák vydychli, aj clovek zdravy bol, aj netrpel, ale uz idu tazke casy, sucitim s bedzomovcami, kolko umrti zimou zase bude :(

Lulita

Maoam - veru bodli, ale to su take sumy, ze o tých oknach mozem snivat, muz rozmysla ako ich zaplnit aby neprefukovalo, ale ked to urobi, uz okna neotvorime, ale tak lepsie tak ako mrznut, upcha to polystyrenom aj strop nech nam teplo neunika, tak je to tazke tak zit, ja som spavala v bundach, pod dekou, paplonom a aj tak som sa budila na zimu no a chori sme boli, nastastie nie celu zimu

Maoam

Lulita a ze preco ti je stale zima...:-/////////.
Plastove okna by vam bodli, co? Usetrili by ste pekne palky za doplacanie za kurenie, menej hluku, tebe by bolo teplucko...:-/ aj zdravsia by si bola.