Potrat trapim sa

babetta

Zastrcka, chapem ta.
Chce to cas.
Predstav si, ze by si mala tazko postihnute dieta..nie vzdy je vitazstvo, ked sa za kazdu cenu gravidita udrzi.
Neboj, neskor budes mat krasne zdrave dieta, aj dve.
Pracuj (uc sa), rob obvykle veci. Pripadne chod k psychiatrovi

3nttt

neviem co ti napisat bo s vlastne skusenosti viem ze ti nic ine ako cas nepomoze. ale urcite sa ti raz postasti a potom sa vsetko toto zle potlaci do uzadia. mne pomohlo ze som si uvedomila ze som nic ine spravit nemohla a ty si to musis uvedomit tiez.len tak sa pohnes dalej.

kabel

Zastrcka, daj si vysetrit, ci nemas trombofilny stav, moze sposobovat opakovane potraty. Teraz sa sustred na seba, skus sa dat do pohody fyzicky aj psychicky. Chapem, ze je to velmi tazke. Ale poznam pani, ktora mala 8 potratov za sebou a po nich porodila 4 zdravych synov jedneho za druhym. Takze to nevzdavaj, bud k sebe dobra a raz budes mat krasne babatko(á) doma v postielke. A nic si nevycitaj.

Zastrcka

bola som v 12 tom, nebol to prvy potrat. Deticky nemam ziadne. Cakam teraz na vysledky genetiky, ale pritrafili sa dalsie zdravotne problemy, co mi tiez nepridava na psychike.
Tazko sa mi o tom rozprava, niekedy som sa uplne uzavrela do seba. Viem, ze z racionalneho hladiska je lepsie a bola pricina, ze tehotenstvo skoncilo, a ze je lepsie v 12tom ako ovela neskorsie. Ale je to velmi tazke, minule som bola v autobuse, boli tam asi 3 babetka, slzy sa mi tisli do oci:(

3nttt

a este v kolkatom si bola tyzdni?bola si na zaciatku ci? lebo napr aj lieky na zastavenia mlieka narobia celkom slusnu spust.mne z nich teda prepinalo zdatne :(

lelenka

choď na psychiatriu, dievča, lebo si ublížíš, ano? tam ti odborne pomôžu! ale okamžite, už nečakaj ani minútu a to bez srandy *lelenka*