Palenie bez vytoku

Príspevok v téme: Palenie bez vytoku
alfa

prosim vas neviete mi poradit uz niekolko tyzdnov mam problem... tam dolu bola som uz aj u lekara, dal mi tabletky povedaz ze uz mykoza ani kvasinky tam uz byt nemozu.. ale mna to tam dole stale pali .. nie vo vnutri ale na povrchu.. vytok ani nic nemam .. len to palenie vonku sa mi stale vracia... neviete co to moze byt??

alfa

RNG

Prosim vas chcela by som sa spytat na davkovanie cytricidalu 60percenty vytazok, kokosovy olej. A. Oreganovy olej .. Ako sa to prosim ma spravne davkovat ??? Dakujem

RNG

Pozri obsah tych roznych masti, ked najdes v nich zlozky, ktore nie su jedle,vcitane roznyc petrolejovych destilatov a patentovanych(=umelych_ chemikalii, ) tak ked sa dostanu cez kozu alebo sliznice do tela, tak je to zamorenie.
A sami teda sposobuju reakciu tela=zapaly.
Na prirodnu kozmetiku, tj taku co pomaha telu, vyzivuje a ochranuje ppozri napr na Google.sk pod rng prirodna kozmetika.
Tam popisujem rozne mozne zmesi co si clovek sam moze vyrobit z jedlych zloziek.

mony9260

Alfa

Občas je fajn, ak si to umyješ s čistou vodou a necháš to tak, bez mastenia. Tvoje telo a musí z časti regenerovať samo a čím viac tam dávaš mastičky, tým má menej priestoru na samoobnovu.

alfa

Prosim vas este jedna otaazka .. Natieram si to od vcera stale ale dost ma to stipe , je to normalna reakcia ??? Alebo moze byt ze pricinou toho palenia je ze tam davam stale nejake kremy ??

frenky17m

Kokosovy olej najdes aj v predajniach zdravej vyzivy, ci napr D M drogerka, ale oreganovy olej a gse mam z netu...

frenky17m

ja mozem povedat, ze mna svrbi a mam cervene flaky v okoli ohanbia a pomaha postriekat s roztokom s GSE(asi pol deci vody a 10 kvapiek). Povacsine do 2-3 dni je klud.

jamaj

ahojte ,pre všetky babenky čo trpia svrbením zvonku bez výtoku.Skúste ponatierať Betadinom .Dostať v lekárni a mne to pomohlo.Doporučil mi to gynekolog.

RNG

Kvalitny oreganovy olej s garantovanym mnozstvom ucinnej latky, carvacrolu napriklad vyraba firma Now Foods, v zelatinovych kapsulkach entericky pokrytych, tj rozpustia sa az v crevach a nepalia v ustach ani v zaludku. Obsahuju garantovane 100 mg carvacrolu na kapsulku, tj ucinna davka su 3 x 2 kapsulky s jedlom.

Na kozu robi dobre, posobi hojivo kokosovy olej, ktory je tiez mierne antifungalny. Je to zaroven vyziva, tj prechadza cez kozu .
Par kvapkami GSE dobre zamiesanymi sa spravi aj extra antimikrobialny s velmi sirokym zaberom na rozne mikroby, tj aj tie, na ktore atb neucinkuju