Ubijanie informaciami o 3.sv.vojne

kabel

Maoam, to si dobre dala :-D
Mas uplnu pravdu. Kus zradla a hry v telke. Fungovalo to v starom Rime a funguje to aj dnes.

lost

tak malo im staci :)

a ja to ochutnavam uz asi desiatu cokoladu, a hladam "tú pravú" :P :))

a cakam kedy mi bude zle :D

Maoam

Lost, väcsine je to jedno, zapnu Farmu, daju si Xanax, nakrajaju si cabajku s bielym chlebom, zapiju pivom a zivot veget.

lost

Maoam

Nejde o stiahnutie do prudu :) Skor ako o ziskavanie informacii, pripravu, vzdelavanie ludi co mozu cakat..

Bol by som radsej, ak by moji susedia vedeli na com REALNE sme a nie aby ich to sokovalo a potom sekerou sekali do mojich dveri, aby som im dal PET flasu cistej vody, lebo vodovod netecie.. a podobne..

Taka komunita ludi, hoci aj v bytovke, ktori seriozne vedia co robia a doveruju si, je asi najlepsia volba.. Lenze je to narocne.. narocne najst cloveka ktoremu sa da verit.

Ved to vidime aj dnes - su ludia co dru a makaju, aby bol svet krajsi a su ludia, co sa vezu, lebo sa im to oplati..

Tak isto ak by som mal "dohodu" s niekym, a on potom pride ze "sorry, len som ta vyuzil, naval zradlo.." tak je to nanic :D

lost

Dnes som bol na dedine.
Uplne iny svet.
Spina, drina, krv a pot..

V meste je vsetko tip top, i ked sice spina tam je tiez, resp. este horsia :D

Drina tiez, ale clovek za to nedostane NIC !!

Dostane 300-400eur, za co si nekupi nic, lebo je to alamuzna..

Na dedine praca sice neni, ale je tam aspon ZEM - PODA, z ktorej moze clovek zit.. (fyziku neoklame ziadny ekonom!! - hmotne statky ako sliepka, ma daleko vyssiu cenu ako 10^10EUR, ak mi nema kto predat sliepku) atd. . atd..

Rozmyslam ze je fakt dobry cas na odchod z mesta..

Maoam

ludia, klud

tieto veci aj tak nemate vo vasej moci a cim viac sa nechate vystrasit, stiahnut do prudu, tym horsie pre vas

lost

Ono svet je PSYCHO aj teraz.
Nedavne milionove genocidy v Afrike.
Masova psychoza tiez robi svoje.

Stavim sa, ze u nas by to bolo cierny vs biely alebo mozno dokonca aj bratisalva vs cezpolie.. a podobne..

a ani 20 rokov neuplynulo od vojny na Balkane, CO JE TIEZ EUROPA !!!

ludia si to NEVEDELI predstavit !!!

a dnes?

Ludia si to nevedia predstavit :D

omg

lost

milli11

a predovsetkym je u nas tazke ziskat strelnu zbran..

ak by som to kupil v tescu, uz by som mal zopar plnoautomatickych diel :D

i ked je otazne, ci je to dobre alebo zle

arriva

Ale sterilizaciou obyvateľov proti ich vôli sa porušujú ľudské práva. Ak budú určite skupiny dosiahnuť tento cieľ, budú musieť použiť násilie, buď legislatívne alebo fyzické. Osveta, vzdelávanie sú príliš nákladné.