Asi som z inej planety

Príspevok v téme: Asi som z inej planety
blabla

Caute. S priatelom si hovorime vsetko a nedavno mi povedal, ze to na neho skusala jedna baba. Ze sa mu po nohe suchala s... , ale ani sa jej nedotkol. Pytala sa ho, ci ma frajerku a povedal, ze ano, napriek tomu pokracovala dalej (akoze zeny ozaj nemaju chrbtovu kost). Nemal s nou nic, ze si z toho robil len srandu, ale ked ma zacla urazat (a to ma ani nepozna a v zivote ma nevidela..), tak ju poslal do teplych krajin. Ja viem, ze nic nespravil a niekto si povie, nech sa tym nezaoberam, ze o nic neslo, pokial nic neurobil, ale jak by ste sa citili vy? Ja sa osobne citim jak debil... Povedal mi, ze si to nemam tak brat, ved nic neurobil, ale preco jej proste hned nepovedal, nech mu da pokoj, ze ma frajerku? On sam mi na to nedokazal odpovedat. Ze on si z nej len robil srandu. Ja som si viac ako ista, ze by ma moj priatel nepodviedol (aj ked pripustim ze nikdy nehovor nikdy...), ale neviem, asi som z inej planety, ze tomu nechapem a nechapem, preco si ma furt niekto potrebu dokazovat, ze o neho druhe pohlavie stale stoji, aj ked ma partnera. Aspon takto som si to vysvetlila ja....

blabla

my.myself - no ved toto. preto ani nemam ziadne kamosky - az na dve vynimky - lebo mi je zo zien zle. radsej budem s chlapmi vonku a pocuvat dristy typu: rano mi zas stal, henta mi nedala a pod. To sa clovek aspon zasmeje...

my.myself

presne. chlap ide po zadanej len ked je fakt do nej zalubeny, ale vela zenam to je jedno a cim tazsie dostupny, tym si viac dokazuje ze aj tak na neho ma. nie je to ze len chlapi rozmyslaju tym malym mozgom, aj daktore zeny len p.cou rozmyslaju

blabla

my.myself - no ved viem. mne sa az rozum zastavuje. ale vies co? chlapi su svine, zeny su mrchy - beriem to narovnako, nebudem hovorit, ze len chlapi su zli a pod. Ale nezazila som, ze by po mne isiel chlap ktory vedel (videl), ze som zadana. ten si dal proste odchod a neriesil. ale zena?? to je taka svina, ze tu ako keby to este viac lakalo, ze proste zakazane ovocie chuti najlepsie a ked nejakeho zadaneho dostane, tak si da za to medajlu. niekedy sa ozaj hanbim za to, ze som zena....

my.myself

to vobec nie je vynimocne, to sa normalne robi takto :D raz na kruzkovici sa spoluziacka tam sapala po spoluziakoch o ktorych dobre vedela ze su zadani. poslali ju ale do prec, tak si to nakoniec rozdala (?) s nezadanym. dost je takych bab, staci si dakde sadnut, trochu alkoholu a to clovek len zira

blabla

arriva - ak by sa nieco stalo, tak by mi to urcite povedal, aj ked by tym vsetko znicil. to by si ho musela v tomto poznat. on je zase charakter a nedokazal by sa tvarit, keby nieco bolo, ze sa nic nestalo. mozno mi chcel tym naznacit aj to, ze aj ked sa snazila, tak sa nedal. to uz len tak uvazujem...

arriva

A pokiaľ k niečomu dôjde, tak ti to nepovie:) keby sa take čosi stalo mne, tak to vezmem ako prezentáciu jeho osobnosti, ako sa chová- teraz myslím to, že tí to povedal a ako, nie to čo sa stalo - a zalozim si to v jeho pomyselnej zlozke pod priecinok v sekcii Psychológia k ďalšiemu spracovaniu v súvislosti s inymi podnetmi. V skratke, bola to situácia v ktorej odkryl časť charakteru, a treba si z toho vziať ponaučenie.

blabla

Lulita - ved sa snazim,len keby to bolo take jednoduche, ze len chytim, vystrihnem a zahodim :) Ale jasne, viem, mas pravdu aj ty, ale keby take nieco uvidim, tak by neprezila ani ona a asi ani on :D

blabla

arriva - no asi len k tomu, ako napisala 2bodka, ze to bude stale len o tom, ze chlapi rozmyslaju inak ako zeny. tym padom on asi ozaj nepochopi, preco by to mne malo vadit a ja nepochopim, ze on to berie ako srandu. kazdopadne uz vie, ze nemam potrebu vediet taketo veci, pokial teda k nicomu nepride...

Lulita

bla bla - kasli na to fakt, vyhod si to z hlavy a ak by sa podobne historky podozrivo opakovali, tak potom to budes riesit