Akí ľudia sa páčia ľuďom ? Čo ľudí na ľuďoch priťahuje ?

vinea

A celkovo myslím, že ľuďom sa páčia tak normálni pozitívni ľudia
Všimla som si, že tzv. troskám sa ľudia akoby vyhýbali....no ani sa nedivím, niektorí ľudia horekujú aj keby vyhrali milión eur :D Proste sú to veční frfloši, pesimisti, atd atd :)

vinea

Mňa priťahuje a páči sa mi....ak ľudia nemajú mŕtve oči...proste mŕtvy pohľad..
V očiach musí byť život, iskierky, očami sa dá povedať v podstate všetko ;-) Musí byť v nich neha, živočíšnosť dravosť láska smiech príťažlivosť zvodnosť atd atd :D
Tak na toto pozerám :) A nikdy sa mi nepáčili pekní muži :D (aj keď som vždy mala muža/mužov...čo sa páčili nežnému pohlaviu už od 2r do 90r :D ). A pritom mne sa nepáčili :D k tomu som sa vždy až neskôr prepracovala :)

anjelik*

Šejla, samozrejme, že nevedomosť je základným kameňom úrazu. Lenže, pokiaľ ľudí nenapadne, že by mohli byť aj iní, že by mohli aj inak rozmýšľať a hlavne, nad iným rozmýšľať, tak s tým nezačnú. A problém je, že to sa nedá v žiadnom prípade urýchliť. A tak sa naozaj len môžeš vyzbrojiť nekonečnou trpezlivosťou, tú podporíš zmyslom pre humor, aby ťa tu n.... a máš to. :o)) To nemá s pasivitou nič dokopy. Darmo by si si dala na hlavičku venček z kvietkov a hlásala Svetu mier a ľuďom rozum...dosť pochybujem, že by to zabralo. ;o)) Buď si istá, že zmeny sa dejú, len sú naozaj veľmi, veľmi pozvoľné..ale vývoj vždy napreduje...