Omladzujúci krém na tvár

Volnaprezyvk

Ja si myslím, že do krému sa oplatí investovať pokial Vám záleží na tom ako vyzeráte.
Ja som trestný vyskúšala značku TEOXANE. Majú v ponuke asi 5 krémov z toho jeden očný a tiež pletovu vodu.

Nikdy som nemala lepšiu kozmetiku. Loreal, avene, vichi, lancome, Dior ... Vyskúšala som všetky.
Spokojná som bola s La prairie. To je pravda, bol výborný. Ale krémy tejto značky su cenovo niekde inde.

Každopádne za značku Teoxane zaplatíte za krém cca 50 EUR. Pletova voda stala 22 EUR. Myslím, že to sa dá zvládnuť.

Táto kozmetika určite stojí za pozornosť.

A aj keď Vám vyhovujú lacnejšie krémy z lidlu ... Ja si skôr myslím, že Vám neuškodia a tak sa to môže javiť že pomáhajú ale až cas ukáže či sa neoplatilo zainvestovať viac. No potom bude už neskoro.

damasskaruza

Dobrú skusenosť mám z oleja na suchu pleť, je to prípravok z radu anti age z olejov – z jojoby, svetlice, sezamu a kokosu dodáva suchej pokožke vlahu a sviežosť. Je z eshopikarov.sk,
Ešte obsahuje ružový a santalový éterický olej na omladnutie, olej z pelargónie na uvoľnenie pórov, olej z harmančeka na upokojenie. Pokožka je hladšia a pružnejšia, odstraňuje pocit napnutej pleti a pôsobí antioxidačne.

Rhea

mna by ale fakt zaujimalo, ze ked si nekupim nejaky drahy krem (minule som napr. videla ocny krem s kaviarom a vit. E za tusim cca 120eur) ci sa fakt clovek o nieco okrada, myslim, ci su tie drahe fakt lespie.. ked niektore lacnejsie kremy, trabars ten ryor alebo dermacol, to je jedno, obsahuju toho este viac.. alebo to je psychologicke- co je drahsie, je zarucene lepsie..alebo proste ani nie su take kvalitne, ele musia splatit naklady za novu technologiu s ktorou prisli- a potom s nou pridu aj ostatni, musia zplatit drahu reklamu, celebritu atd..

Ivka8

Moje kamarátky vychvaľovali španielsky krém od Laboratorios Diet Esthetic - so zmijím jedom... Používam ho asi týždeň, ale zatiaľ sa mi nezdá nejaký zázračný ... asi preto, že nie je moc mastný a ja mám radšej veľmi mastné krémy... Plánujem vyskúšať tu spomínaný Ryor - ak je mastný, tak bude pre mňa lepší...

Rhea

no ja som si vsimla, ze Ryor ma dost premakane tie kremy a za dobru cenu aj, niektore pouzivam a spokojna som... ostatne znacky, dokonca ani taka Nivea trebars, nemaju taky siroky rad starostlivosti o tvar s takymi vselijakymi vychytavkami, co frcia... Ryor zase nema sprchace, make-upy atd. takze oni sa viacej sustreduju na tu starostlivost o tvar sa mi zda..

Lulu2011

akurat pouzivam spomenuty Ryor s kyselinou hyaluronovou, odporucam vsak pre suchu plet, je dost mastny, ale vonia tak prirodne, zatial je ok, pouzivam ho cca týžden, ale ked ho dopouzivam asi sa vratim k Olay ten mi sadol

patriciaa

Ja som si kupila na odporucanie dermatologicky TEOSYAL Advanced Filler. Obsahuje kyselinu hyaluronovu a je to zatial naj krem aky som mala. Uzasne vypina a vyhladzuje drobne vrasky. Zaroven sa super vstrebava, teda sa da dat aj pod make up.

Na tych ostatnych drahsich kremoch z lekarne mi strasne vadilo, ze ked som si na ne dala make up tak vznikali take zmolky...

zuzi74

ja som cca 20 rokov pouzivala mandlovy krem z AB kozmetiky a preslo nan aj zopar mojich znamych...otazne je, ci mas rada mastne kremy, pretoze tento je mastny a ucinny:-)

mima009

Toto by presne aj mna zaujimalo,ako prislo ochladenie mam stale povadnutu plet, v lete si v pohode vystacim s Eucerinom,alebo aj lacnejsimi kremami od Loreal,Garnier,ale teraz,ako mam konecne:-)40 by som chcela nejaky kvalitnejsi krem,tak cca do 50-60Eur,nemate nejaky dobry tip?viem,ze tu niekde uz bola diskusia,ze znackove kremy su drahe len koli znacke a ze kremy z Lidla su kolkokrat kvalitnejsie...obcas si zvyknem kupit,alebo dostat aj z tych drahsich Lancome, Clarins, Juvena...ale pravdupovediac,nikdy sa mi nezdali az take zazracne,na to,ze stoja 5krat tolko,ako Loreal..aj tych drahsich je vela druhov,preto si rada necham poradit..nechcem riesit to,ze kazda plet je ina a ze kazdej zene sadne nieco ine...viem o tom..ale ak 10zien napise,ze xy je super, tak mi stoji za to,aspon ho vyskusat...