Kto tu pracuje za 1,88 eura/hod

lost

by som mu povedal, s takym pohladom, flegmaticko kamennym, a takym "zvodnym" ze "aaale vysedel, vysedel" a potom by ho to cely tyzden sralo, ze co doma robim, ze by som to vysedel...

system

raz ma volal jeden znamy na brigadu vypomoc (nedohodli sme si plat. podmienky) na konci dna mi zauctoval 1,50 €/hod. nikdy viac som snim uz nepracoval. kazdy len odzubuje ako sa da a este sa idu vyhovarat a mat reci ako: ved co, doma by si ani tolko nevysedel nie ? a co mu nato poviem ze vysedel ? jasne ze nevysedel dpc ale doma by som nevysedel ani 20 centov tak to by mi mohol dat 1 € za 10 hodin a povedat to iste. Nabuduce budem hovorit ze keby som pol dna chodil po meste a cumel na zem tak by som nasiel viac nez co mi dava on. ........ uz som sa stretol aj s takymi uboziakmi co sa na prac. pohovore zaprisahali ze ak ich zamestnaju tak budu pracovat na 120% ubohe ! Preberme sa ludia a nepracujme za almuznu! mame na viac!

lost

naucit sa nemcinu a ist tam pracovat ako vratnik za 8-9 eur na hodinu..

a potom poslat omoceny list tomu kto tych 1,88 ponuka, ze nech si to naseka do nedelnajsieho salatu.