Milujem svoju lekarku

Príspevok v téme: Milujem svoju lekarku
Slecna A.

Uz dlhsiu dobu navstevujem psychiatricku. Nedavno ta moja odisla na matersku a prisla nova. Odkedy sa stala mojou lekarkou sa citim nesvoja. Je pre mna velmi pritazliva a najradsej by som bola s nou ako so svojou partnerkou. Je to normalne? Ziadna zena ma este nepritahovala tak ako ona. Pritahuje ma viac nez ktorykolvek muz v mojom zivote. Nevyznam sa v sebe...

vinea

Ináč takéto veci sa stávajú dosť často...nemyslím len v pomere lekár/pacient...ale aj v iných povolaniach
Ja som sa tiež už s takýmito situáciami stretla a ver, tá hranica je pritenká a človek musí byť veľmi opatrný rozvážny rozumný atd atd, aby tú tzv. hranicu odstup ani omylom náhodou neprekročil

vinea

Slečna A....pre ňu by to bol veľký problém a isto nebude riskovať kariéru atd..

To je niečo, ako keby si učiteľ začal so svojou žiačkou....farár so svojou farníčkou :D atd atd..

Proste keby ste neboli vo vzťahu - lekár / pacient .... a ona by cítila tiež niečo k Tebe čo cítiš Ty k nej....je to už iné

Možno si si len jej prístup, pôsobenie na Teba, jej odborný záujem atd atd vysvetlila po svojom.
Možno v tom vidíš viac než je..
Ona pozná najlepšie Tvoju diagnózu, vie o Tebe v podstate všetko....a isto si uvedomuje, že nemôže prekročiť tzv. hranicu medzi dôverou pacienta k jeho lekárovi.
Ak už nebudete v uvedenom vzťahu lekár / pacient ... a záujem bude obojstranný....je to o inom. No takto pochybujem, žeby riskovala a povolila prekročiť tzv. hranice

Slecna A.

kasandra este ked som bola mladsia tak som bola s jednou babou vo vztahu. Ale nikomu som o tom nepovedala a kazdemu som povedala, ze je to moja kamaratka.

Potom som vystriedala velmi vela chlapov, aj sa za to trochu hanbim a medzitym som nebola so ziadnou zenou a teraz do nej som sa uplne zamilovala...

Kovepa to co k nej citim je laska a sexualna pritazlivost, nie je to len obdiv a porozumenie....Minule som ju drzala chvilu za ruku a bola som vzrusena....Myslite, ze by z toho mohol byt problem? Ked sme obe dospele...Neviem ako by sa k tomu postavila ona. V inych ludoch dokazem NIEKEDY citat (mam schizofreniu a este par inych chrob za ktore sa hanbim), ale v nej citat neviem nikdy. Mam jej to povedat? Co mam robit?

Kovepa

Nemilujes ju. Proste ta iba uchvatila tym, ze asi ako jediny clovek na svete ti skutocne rozumie a citis sa pri nej bezpecne. Asi ti naozaj dava silu do zivota a lieci bolave rany. SI normalna, ziadna laska to nieje, len si zrejme myslis, ze je asi najuzasnejsi clovek na svete, lebo ti rozmumie...

Jefitto

Raz to dávali dakde v telke, že psychiatrom sa to často stáva... tak neviem, asi normálna vec, ale každopádne s tým musíš bojovať