Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HAK Minerva

nika86

Hej zistovala som to... Nasla som, ze na zaciatku uzivania je to normalne. Môze sa to vyskytovat pocas prvych 3 cyklov, ktore su tzv. adaptacne. AK by to pretrvavalo aj potom, treba navstivit lekara :)

WiQi_xxx

Nie... jednoducho, dostala som krámy, začala som od prvého dňa brať tabletky, a tie krámy "ešte stále mám" odvtedy... ako, je to len špinenie, ale aj tak sa obávam, či je to normálne alebo nie...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

HAK Minerva - Fórum - ZDRAVIE.sk