Indonal

Lucka59

Mne zabral Indonal v kombinacii s duofilmom. Ale uz konkretne na kondylomaty, neviem teda ci si myslela to. Uz polroka mam pokoj.

kimi9

Dakujem rng..a co je DIM? este som zabudla,ze beriem aj LactoSeven a Wobenzym,ale nie nejake vysoke davky,skor ako cukriky 3-5denne...aky mas nazor na Wobenzym?

RNG

Kolonizacia odstrani virusami poskodene tkaniva, kde je vacsia moznost , ze sa vytvori rakovina, ale neriesi potlacenie cinnosti virusov.Pozri na uvedene doplnky v teme herpes, co si mozes najst cez Google.sk
Betaglukany zvysuju bakterialnu imunitu a imunitu proti rakovinam. Ale nie viralnu imunitu.
Inac spravne davky I3C su 600 mg denne, alebo DIM 200 mg denne.. Telo pri potlaceni viralnej cinnosti sa vie regenerovat, a zlepsit CIM(tj znizit/zregenerovat poskodene tkanivo, najma ked beries I3C alebo este lepsie DIM a podstatne si zvysis viralnu imunitu. Pocul som o pripadoch zien, ktore si to zlepsili zo 4 az na 2, tj podstatne.

kimi9

Benyke mne Indonal velmi nepomohol, nevyhla som sa konizacii...pre istotu
RNG prosim Ta tiez o radu,som po konizacii koli cytologii IIIb a pozitivnemu HPV, pol roka po konizacii som mala vysledky zase IIIa,gynekolog bol sice s kolposkopickym vysledkom spokojny,ale mna aj tak dost ta IIIka vystrasila, teraz cca za mesiac idem zase na cytologiu,viem,ze HPV suvisi hlavne s imunitou,lebo aj pred niekolkymi rokmi som mavala cytologiu,raz I,niekedy II a taktiez HPV raz pozitivny,raz negativny,takze je to len o tom,ako sa s tym telo vysporiada...viem,ze na imunitu pomaha aj hlavne sport,takze sportujem ako besna,ale chcela by som zacat brat aj nejake doplnky,len poviem pravdu,mam v tom,co odporucas dost chaos a neviem,co zacat uzivt skor, co si hlavne objednat,pravidelne beriem akurat 1200denne vitC,selen,zinok,vitE,Omega3mstne kyseliny,ale len take bezne dostupne v lekarni,betaglukan 1/3,1/6glukan 340mg,teraz som si objednala z CR GSE,zajtra by som ho mala mat doma a neviem, co este...aby som investovala max 100Eur a intenzivne sa za mesiac preliecila?mozem si pripadne s GSE robit vplachy?

RNG

Indonal, tj I3C vytazok z kapustovin, co je v nom ucinna latka je proti tomu, aby sa vytvorili hormonalne sposobene rakoviny v tele, ako je napr rakovina krcka maternice alebo prs.
Ale proti virusom treba posilnit viralnu imunitu, na co je hromada roznych doplnkov, pozri cez Google.sk pod rng herpes. Pridam este dalsie, ako citral, monolaurin, berberine, Sangre de Grado. Celkove virusy sa casto nedaju z tela uplne vytlacit, tj mnohe z nich sa stanu "nase vlastne" cihajuce na oslabenie a prilezitost skodit, ale pri dostatocne vysokej viralnej imunite nedostanu na to sancu a teda nemozu skodit nijak podstatne a viditelne.
Dobre stravovanie je samozrejme velmi dobre pre telo, podpora spravneho travenia a absorbcie zivin tiez, ale pri dnesnych tichych viralnych epidemiach, ktore si lekari povacsine nevsimaju je podpora viralnej imunity doplnkami odporucana, ak nechces byt tymi virusami, co casto nosis cely cas v tele poskodena.